تصویری ندارد

اسکراب در جراحی های چشم

 مولف/مترجم: ریچارد کوپلین (Richard S. Koplin) و همکاران  دسته: تکنسین اتاق عمل, تکنولوژیست جراحی  ناشر: اسپرینگر  سال انتشار: 2020  شابک: 9783030443443  تعداد صفحات: 215  قیمت: 1075000 تومان  زبان: انگلیسی  کد ترجمه: TPC202137  سایز فایل: 13.7 مگابایت  Tags: ترجمه کتابترجمه کتاب اتاق عملترجمه کتاب تکنولوژیست جراحیترجمه کتاب جراحیدانلود رایگان کتاب |  خرید/دانلود کتاب
 شرح:

عنوان فارسی: دستنامه جامع اسکراب در جراحی های چشم

عنوان انگلیسی: The Scrub’s Bible


معرفی کتاب دستنامه جامع اسکراب در جراحی های چشم

کتاب دستنامه جامع اسکراب: چگونه با تسلط بر آناتومی چشم انسان و خود-ارزشیابی به جراحی کاتاراکت و قرنیه کمک کنیم (The Scrub’s Bible: How to Assist at Cataract and Corneal Surgery with a Primer on the Anatomy of the Human Eye and Self Assessment)؛ برای تعداد روزافزون پرسنل کارآموزی ندیده ای نوشته شده است که قصد ورود به رشته های فنی چشم و کمک جراحی را دارند.

کتاب دستنامه جامع اسکراب چشم ، راهنمای پایه ای برای درک چشم انسان ، آناتومی پایه و فیزیولوژی آن است. جذب این اطلاعات به عنوان پایه و اساسی برای نویسندگان بوده، که همگی جراحان چشم، مربیان و صاحبان مراکز جراحی ماهر و مورد احترام هستند، به منظور جلب خواننده از طریق اصول اساسی دو زمینه جراحی چشم: کاتاراکت و جراحی قرنیه / جراحی نقص های نکساری چشم، عمل کرده اند.

کتاب جامع اسکراب چشم ابزاری جامع و در عین حال آسان برای خرد کردن و تجزیه مطالب سنگین و غیرقابل درک به عناصر ساده و قابل فهم است، که به منظور جلوگیری از سخنان ترسناک کتاب های مرجع استاندارد نوشته شده است.​

فهرست مطالب کتاب دستنامه جامع اسکراب در جراحی های چشم

این کتاب در 28 فصل و با هدف کمک به موفقیت در جراحی کاتاراکت و قرنیه با در نظر گرفتن ملاحظات آناتومیک چشم انسان و خود-ارزیابی بیمار، به شرح زیر ارائه شده است:

 1. مقدمه
 2. تحولات جراحی چشم
 3. ظهور جراحی سرپایی چشم
 4. ملاحظات آناتومیک
 5. کنترل عفونت
 6. چگونه بیمار از درب جلوی ASC وارد اتاق عمل شما شود
 7. دکوراسیون اتاق عمل
 8. راه اندازی و تاسیس اتاق عمل
 9. تأملی بر جراحی کاتاراکت
 10. عمل جراحی کاتاراکت
 11. مشکلات پیش آمده، تجهیزات آماده: لیستی از “اگر چه شود” و “چه باید کرد” ها
 12. سینی جراحی کاتاراکت
 13. ابزارهای مخصوص جراح
 14. بیومتری چشم
 15. آزمایش خودارزیابی جراحی کاتاراکت
 16. چک لیست جراحی
 17. جراحی قرنیه
 18. پیوند قرنیه: کراتوپلاستی نفوذی
 19. پیوند قرنیه: کراتوپروتز
 20. پیوند قرنیه: کراتوپلاستی اندوتلیال
 21. جراحی ناخنک
 22. خارج سازی باند کراتوپاتی
 23. مشکلات پیش آمده ، تجهیزات آماده: لیستی از “اگر چه شود” و “چه باید کرد” ها
 24. سینی جراحی کراتوپلاستی نفوذی
 25. سینی جراحی کراتوپلاستی اندوتلیال
 26. آزمایش خودارزیابی جراحی قرنیه
 27. منابع و مواد
 28. لیست داروها

دانلود و ترجمه کتاب دستنامه جامع اسکراب در جراحی های چشم

لینک دانلود این کتاب در انتهای صفحه آمده است. این کتاب 215 صفحه می باشد و می توانید با پرداخت یک میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان  [icon name=”bullhorn” class=”” unprefixed_class=””]  کتاب را به نام خود منتشر کنید. پلن طلایی ترجمه کتاب دانشگاهی ترجمک به طور مختصر به صورت زیر می باشد:

پس از ثبت سفارش ترجمه کتاب [icon name=”shopping-bag” class=”” unprefixed_class=””]، اپراتور سایت با شما تماس گرفته و ملزومات و توقعات شما از این همکاری را بررسی می کند. سپس یک نسخه قرارداد ترجمه و چاپ کتاب را برای شما ارسال می کند. پس از امضاء و برگرداندن فرم قرارداد، پروژه ترجمه کتاب شروع می شود.

پس از اتمام ترجمه مقدماتی، یک نسخه برای ویرایش و تایید برای کاربر ارسال می شود. سپس مراحل روند چاپ کتاب شامل ویراستاری، بازبینی، حروفچینی، طراحی جلد کتاب انجام می شود. همزمان نسخه pdf کتاب تهیه شده و برای گرفتن شابک و فیپا اقدام می شود.

پس از دریافت مجوزهای رسمی، اقدامات DRM به عمل آمده و کتاب به نام شما و به صورت نسخه الکترونیک (ایبوک) منتشر می شود.