تصویری ندارد

اطلس عمل های جراحی زولینگر

 مولف/مترجم: روبرت زولینگر (Robert M. Zollinger) و کریستوفر الیسون (E. Christopher Ellison)  دسته: تکنسین اتاق عمل, تکنولوژیست جراحی  ناشر: مک گراو هیل  سال انتشار: 2016  شابک: 9780071797566  تعداد صفحات: 586 صفحه  قیمت: 2930000 تومان  زبان: انگلیسی  کد ترجمه: TPC202138  سایز فایل: 115 مگابایت  Tags: ترجمه کتابترجمه کتاب اتاق عملترجمه کتاب تکنولوژیست جراحیترجمه کتاب جراحیدانلود رایگان کتاب |  خرید/دانلود کتاب
 شرح:

عنوان فارسی: اطلس عمل های جراحی زولینگر

عنوان انگلیسی: Zollinger’s Atlas of Surgical Operations


معرفی اطلس عمل های جراحی زولینگر

اطلس جراحی زولینگر به شیوه ای کلاسیک و گام به گام به معرفی رویه های جراحی عمومی پرداخته است و چاپ دهم آن حالا به صورت رنگی است و جراحی لاپاراسکوپیک به روز به آن اضافه شده است. این اطلس از 1615 تصویر تشکیل شده است.

تصاویر این کتاب به جراحان و متخصصان مرتبط کمک می کند عمل جراحی را به صورت مفصل و همراه با آناتومی و رویه جراحی مطالعه نمایند. به هر حال این ادیشن اطلس با نه ادیشن قبلی آن فرق داشته و بهبود چشمگیری در کیفیت تصاویر و به روزرسانی مطالب دیده می شود.

بیش از نیم قرن است که اطلس عمل جراحی زولینگر (Zollinger’s Atlas of Surgical Operations) استاندارد طلایی مرجع یادگیری طریقه انجام رویه های جراحی عمومی با تکنیک های ایمن و کاملا تثبیت شده، می باشد. در این کتاب علاوه بر بهینه سازی و به روز کردن مطالب قبلی، بیش از 230 رویه جراحی و از جمله مهمترین جراحی های لاپاراسکوپیک شرح داده شده است.

ویژگی های مشخصه اطلس جراحی زولینگر

اطلس حراحی زولینگر، چاپ دهم مباحث زیر را پوشش داده است:

سیستم گوارشی، صفراوی کبدی، پانکراتیک، عروق، ژنیکولوژیک و رویه هایی چون ترمیم فتق، آبسه عروقی، رویه های جراحی پستان، بیوپسی غدد لنفاوی سنتینال، تیروئیدکتومی، رویه های لاپاراسکوپیک جدید از قبیل کوله کتومی راست و چپ، پانکراتکتومی دیستال با حفظ طحال، آدرنالکتومی راست و چپ، جراحی بای پس معدی برای چاقی و باندینگ قابل تنظیم معده و غیره.

اطلس جراحی زولینگر یک کتاب مرجع است که در طول زمان امتحان خود را پس داده و رویه های جراحی عمومی را به صورت مصور و رنگی آموزش می دهد.​

فهرست مطالب اطلس عمل های جراحی زولینگر

این کتاب در 14 بخش و 125 فصل و کاملا مصور به شرح رویه های جراحی پرداخته است و فهرست مندرجات کتاب به شرح زیر ارائه شده است:

بخش 1: مقدمات (فصول 1-4)
بخش 2: آناتومی جراحی (فصول 5-9)
بخش 3: عمومی شکم و قفسه سینه (فصول 10-16)
بخش 4: مری و معده (فصول 17-42)
بخش 5: روده کوچک، کولون و رکتوم (فصول 43-68)
بخش 6: کیسه صفرا، مجاری صفراوی و کبد (فصول 69-83)
بخش 7: پانکراس و طحال (فصول 84-92)
بخش 8: ادراری تناسلی (فصول 93-100)
بخش 9: فتق (فصول 101-114)
بخش 10: آندوکرین (فصول 115-119)
بخش 11: سر و گردن (فصول 120-124)
بخش 12: پوست، بافت نرم و پستان (فصول 125-130)
بخش 13: عروق (فصول 131-144)
بخش 14: اندام ها (فصول 145-150)

دانلود و ترجمه اطلس عمل های جراحی زولینگر

لینک دانلود این کتاب در انتهای صفحه آمده است. این کتاب 586 صفحه می باشد و می توانید با پرداخت دو میلیون و نهصد و سی هزار تومان  [icon name=”bullhorn” class=”” unprefixed_class=””]  کتاب را به نام خود منتشر کنید. پلن طلایی ترجمه کتاب دانشگاهی ترجمک به طور مختصر به صورت زیر می باشد:

پس از ثبت سفارش ترجمه کتاب [icon name=”shopping-bag” class=”” unprefixed_class=””]، اپراتور سایت با شما تماس گرفته و ملزومات و توقعات شما از این همکاری را بررسی می کند. سپس یک نسخه قرارداد ترجمه و چاپ کتاب را برای شما ارسال می کند. پس از امضاء و برگرداندن فرم قرارداد، پروژه ترجمه کتاب شروع می شود.

پس از اتمام ترجمه مقدماتی، یک نسخه برای ویرایش و تایید برای کاربر ارسال می شود. سپس مراحل روند چاپ کتاب شامل ویراستاری، بازبینی، حروفچینی، طراحی جلد کتاب انجام می شود. همزمان نسخه pdf کتاب تهیه شده و برای گرفتن شابک و فیپا اقدام می شود.

پس از دریافت مجوزهای رسمی، اقدامات DRM به عمل آمده و کتاب به نام شما و به صورت نسخه الکترونیک (ایبوک) منتشر می شود.