تصویری ندارد

اقدام پژوهی مبتنی بر جامعه

 مولف/مترجم: جسیکا اسمارت گولیون (Jessica Smartt Gullion) و ابیگل تیلتون (Abigail Tilton)  دسته: روش تحقیق, علوم اجتماعی  ناشر: انتشارات بریل  سال انتشار: 2020  شابک: 9789004424845  تعداد صفحات: 173  قیمت: 865000 تومان  زبان: انگلیسی  کد ترجمه: TPC505306  سایز فایل: 2.98 مگابایت  Tags: ترجمه کتابترجمه کتاب اقدام پژوهشیترجمه کتاب روش تحقیقترجمه کتاب علوم اجتماعی |  خرید/دانلود کتاب
 شرح:

عنوان فارسی:     پژوهش مشارکتی: رویکرد کلنی زدایی به اقدام پژوهی مبتنی بر جامعه

عنوان انگلیسی:  Researching With: A Decolonizing Approach to Community-Based Action Research


معرفی کتاب پژوهش مشارکتی: رویکرد کلنی زدا به اقدام پژوهی مبتنی بر جامعه

تحقیق با: یک رویکرد کلنی زدا به اقدام پژوهی مبتنی بر جامعه، راهنمای چگونگی ایجاد، برنامه ریزی و اجرای مداخلات موفقیت آمیز از ابتدا توسط افرادی که از آنها بهره مند می شوند، با استفاده از اقدام پژوهی مبتنی بر جامعه می باشد. این کتاب مدعی مشارکت است که به جای انجام تحقیق در مورد مردم، پژوهش با جامعه انجام شود.

Researching With: A Decolonizing Approach to Community-Based Action Research offers guidance on how to build successful interventions from the ground up, planned and implemented by the people that will benefit from them, using community-based action research. This text advocates for collaboration, researching with communities, rather than conducting research on them.

فهرست مندرجات کتاب پژوهش مشارکتی: رویکرد کلنی زدا به اقدام پژوهی مبتنی بر جامعه

کتاب پژوهش مشارکتی: رویکرد کلنی زدایی به اقدام پژوهی مبتنی بر جامعه در 5 فصل به شرح زیر سازماندهی شده است:

مقدمه
فصل 1: بهداشت جامعه
فصل 2: استعمارزدایی در تحقیقات
فصل 3: انجام اقدام پژوهی مبتنی بر جامعه
فصل 4: اخلاق پژوهشی
فصل 5: ارسال پیام و گزارش کردن نتایج
نتیجه گیری
ضمیمه A: رویکرد آموزشی (پداگوژیک) به اقدام پژوهی
Introduction
Chapter 1: Community Health
Chapter 2: Decolonizing Research
Chapter 3: Doing Community-Based Action Research
Chapter 4: Research Ethics
Chapter 5: Getting the Message Out
Conclusion
Appendix A: A Pedagogical Approach to Action Research

دانلود و ترجمه اقدام پژوهی مبتنی بر جامعه

لینک ثبت سفارش ترجمه این کتاب در انتهای صفحه آمده است. این کتاب 173 صفحه می باشد و می توانید با پرداخت هشتصد و شصت و پنج هزار تومان [icon name=”bullhorn” class=”” unprefixed_class=””] کتاب را به نام خود منتشر کنید. پلن طلایی ترجمه کتاب دانشگاهی ترجمک به طور مختصر به صورت زیر می باشد:

پس از ثبت سفارش ترجمه کتاب [icon name=”shopping-bag” class=”” unprefixed_class=””]، اپراتور سایت با شما تماس گرفته و ملزومات و توقعات شما از این همکاری را بررسی می کند. سپس یک نسخه قرارداد ترجمه و چاپ کتاب را برای شما ارسال می کند. پس از امضاء و برگرداندن فرم قرارداد، پروژه ترجمه کتاب شروع می شود.

پس از اتمام ترجمه مقدماتی، یک نسخه برای ویرایش و تایید برای کاربر ارسال می شود. سپس مراحل روند چاپ کتاب شامل ویراستاری، بازبینی، حروفچینی، طراحی جلد کتاب انجام می شود. همزمان نسخه pdf کتاب تهیه شده و برای گرفتن شابک و فیپا اقدام می شود.

پس از دریافت مجوزهای رسمی، اقدامات DRM به عمل آمده و کتاب به نام شما و به صورت نسخه الکترونیک (ایبوک) منتشر می شود.