تصویری ندارد

تحقیقات بیهوشی عمومی

 مولف/مترجم: مارکو کاسلا (Marco Cascella)  دسته: بیهوشی, هوشبری  ناشر: اسپرینگر  سال انتشار: 2020  شابک: 9781493998913  تعداد صفحات: 256  قیمت: 1280000 تومان  زبان: انگلیسی  کد ترجمه: TPC202283  سایز فایل: 4.08 مگابایت  Tags: ترجمه کتابترجمه کتاب بیهوشیترجمه کتاب تخصصی بیهوشیترجمه کتاب هوشبری |  خرید/دانلود کتاب
 شرح:

عنوان فارسی:     تحقیقات بیهوشی عمومی

عنوان انگلیسی:   General Anesthesia Research


معرفی کتاب تحقیقات بیهوشی عمومی

این کتاب جنبه های مختلف تحقیقات در زمینه بیهوشی عمومی را بررسی کرده است، از جمله مکانیسم عمل داروهای خواب آور و استنشاقی را بحث کرده است. همچنین روی مسمومیت عصبی ناشی از بیهوشی در کودکان و سالخوردگان، ویژگی ها و فیزیوپاتولوژی عوارض جانبی شناختی بعد از عمل و یافته های حاصل از تحقیقات پیش بالینی بر شناسایی ارتباطات بالقوه بین مواد بیهوشی و زیست سلولهای سرطانی متمرکز است.

علاوه بر این ، فصل های این کتاب شامل موضوعات فنی مانند پایش فعالیت اعصاب خودکار (اتونومیک) قبل از عمل است. پایش بیهوشی عمومی مبتنی بر EEG، پایش اکسیمتری مغزی با طیف سنجی مادون قرمز نزدیک، مسائل دارویی مورد توجه بیهوشی و بهینه سازی دوره بعد از عمل از طریق آخرین تکنیک ها مانند بیهوشی بدون مواد مخدر نیز پوشش داده شده است.

نهایتا این کتاب بحث جامع و به روز در مورد پدیده هوشیار شدن حین بیهوشی عمومی و عواقب بالقوه روانشناختی آن ارائه کرده است. این کتاب در قالب مجموعه روش های عصبی (Neuromethods) نگارش شده است، شامل انواع جزئیات و توصیه های کلیدی تخصصی مورد نیاز برای به دست آوردن نتایج موفقیت آمیز در لابراتوار و اتاق عمل است.

کتاب تحقیقات بیهوشی عمومی که به گزارش اطلاعات پیشرفته و جامع پرداخته است، یک منبع ارزشمند برای متخصصان بیهوشی تازه کار و رشته های پیراپزشکی مثل هوشبری و تکنولوژی جراحی است که می خواهند در مورد پیشرفت های مهم در این زمینه های در حال توسعه اطلاعات بیشتری کسب کنند.

فهرست مطالب کتاب تحقیقات بیهوشی عمومی

کتاب تحقیقات بیهوشی عمومی در 15 فصل به شرح زیر عرضه شده است:

 1. چالش هوشیاری تصادفی در حین بیهوشی عمومی
 2. تأثیر داروهای بیهوشی بر فعالیت الکتریکی مغز و اصول نظارت مبتنی بر pEEG در طی بیهوشی عمومی
 3. پایش حین عمل فعالیت اعصاب اتونومیک (خودکار)
 4. پایش اکسیمتری مغزی توسط طیف سنجی مادون قرمز نزدیک (NIRS) در بیهوشی و مراقبت های ویژه: پیشرفت و چشم اندازها
 5. اختلال استرس پس از ضربه در طی هوشیاری ناگهانی در حین عمل جراحی
 6. مکانیسم عمل داروهای بیهوشی عمومی استنشاقی: بیهوشی در سطح مولکولی
 7. داروهای هیپنوتیک وریدی: از مواضع اتصالی تا از دست دادن هوشیاری
 8. ملاحظات دارویی در استفاده از داروهای بیهوشی عمومی در سالمندان
 9. اثرات پروپوفول در پیشرفت سلول های سرطانی پستان: شواهد حاصل از مطالعات In vitro
 10. عملکرد شناختی بعد از عمل به دنبال بیهوشی عمومی در کودکان
 11. چالش بیهوشی بدون مخدر
 12. بینش جدیدی در مورد فارماکولوژی دکسمدتومیدین (Dexmedetomidine) و مسائل باز در روشهای جراحی مغز و اعصاب
 13. مدلهای ترانس ژنیک موش، بیهوشی عمومی و بیماری آلزایمر: یافته های مطالعات پیش بالینی
 14. مبانی بیوشیمیایی هذیان
 15. هذیان بعد از عمل و اختلال شناختی بعد از عمل

دانلود و ترجمه کتاب تحقیقات بیهوشی عمومی

لینک ثبت سفارش ترجمه این کتاب در انتهای صفحه آمده است. این کتاب 256 صفحه می باشد و می توانید با پرداخت  یک میلیون و دویست و هشتاد هزار تومان  [icon name=”bullhorn” class=”” unprefixed_class=””]  کتاب را به نام خود منتشر کنید. پلن طلایی ترجمه کتاب دانشگاهی ترجمک به طور مختصر به صورت زیر می باشد:

پس از ثبت سفارش ترجمه کتاب [icon name=”shopping-bag” class=”” unprefixed_class=””]، اپراتور سایت با شما تماس گرفته و ملزومات و توقعات شما از این همکاری را بررسی می کند. سپس یک نسخه قرارداد ترجمه و چاپ کتاب را برای شما ارسال می کند. پس از امضاء و برگرداندن فرم قرارداد، پروژه ترجمه کتاب شروع می شود.

پس از اتمام ترجمه مقدماتی، یک نسخه برای ویرایش و تایید برای کاربر ارسال می شود. سپس مراحل روند چاپ کتاب شامل ویراستاری، بازبینی، حروفچینی، طراحی جلد کتاب انجام می شود. همزمان نسخه pdf کتاب تهیه شده و برای گرفتن شابک و فیپا اقدام می شود.

پس از دریافت مجوزهای رسمی، اقدامات DRM به عمل آمده و کتاب به نام شما و به صورت نسخه الکترونیک (ایبوک) منتشر می شود.