تصویری ندارد

تهویه مکانیکی

 مولف/مترجم: دیوید شلدی (David C. Shelledy) و جی پترز (Jay I. Peters)  دسته: بیهوشی, پرستاری, تکنولوژیست جراحی, هوشبری  ناشر: جونز و بارلت  سال انتشار: 2020  شابک: 9781284125931  تعداد صفحات: 780  قیمت: 3900000 تومان  زبان: انگلیسی  کد ترجمه: TPC202288  سایز فایل: 70.1 مگابایت  Tags: ترجمه کتابترجمه کتاب بیهوشیترجمه کتاب تخصصی بیهوشیترجمه کتاب هوشبری |  خرید/دانلود کتاب
 شرح:

عنوان فارسی:      تهویه مکانیکی

عنوان انگلیسی:   Mechanical Ventilation


معرفی کتاب تهویه مکانیکی

کتاب تهویه مکانیکی یک راهنمای جامع برای ارزیابی و درمان بیماران بحرانی و منتخبی است که به حمایت تهویه مکانیکی نیاز دارند. چاپ جدید کتاب به دانشجویان و درمانگران کمک می کند که خلاء بین تئوری و عمل را از بین ببرند، همانطور که تلاش می کنند بهترین مراقبت از بیماران را ارائه دهند.

این کتاب با هدف تربیت درمانگران تنفسی پیشرو و متخصصان مراقبت تنفسی برای بخش های مراقبتهای ویژه تدوین شده است؛ مفاهیم، تکنیک ها و رویه های کلیدی لازم برای تأمین تهویه مکانیکی ایمن و موثر را پوشش می دهد. مخاطبان کتاب یاد می گیرند که از مهارتهای ارزیابی برای معاینه بیماران در خطر نارسایی تنفسی قریب الوقوع یا واقعی استفاده کنند.

پس از مطالعه علائم مربوط به وجود اندیکاسیون تهویه مکانیکی، آنها یاد خواهند گرفت که چگونه حمایت تهویه ای با استفاده از ونتیلاتور مکانیکی را شروع کنند، تهویه را برای تثبیت وضعیت بیماران کنترل کنند، بیماری را به مرور کنترل کرده و حمایت تهویه ای را بتدریج کاهش و قطع کنند.

کتاب تهویه مکانیکی یک راهنمای جامع برای پزشکان، دانشجویان پزشکی و پیراپزشکی و بخصوص درمانگران و فراگیران درگیر با حوزه های بیهوشی، مهندسان هوشبری، تکنسین اتاق عمل، تکنولوژیست جراحی، پرستاران اتاق عمل، پرستاران بخش های مراقبت ویژه و اورژانس می باشد.

فهرست مطالب کتاب تهویه مکانیکی

کتاب تهویه مکانیکی شلدی و پیترز در 16 فصل کامل سازماندهی شده است که بطور جامع و با جزئیات زیاد موضوع فصول را بحث کرده اند. این فصول عبارتند از:

فصل 1- مقدمه ای بر مراقبت های ویژه تنفسی
فصل 2- نارسایی تنفسی
فصل 3- اصول تهویه مکانیکی
فصل 4- ونتیلاتورهای مکانیکی
فصل 5- اندیکاسیون های تهویه مکانیکی
فصل 6- شروع تهویه مکانیکی و وصل بیمار به ونتیلاتور
فصل 7- تثبیت بیمار: تنظیم حمایت تهویه ای مکانیکی
فصل 8- ارزیابی و پایش مراقبت های ویژه بیمار: قسمت اول: بررسی و شناخت
فصل 9- ارزیابی و پایش مراقبت های ویژه بیمار قسمت دوم: مانیتورینگ و مراقبت
فصل 10- تهویه غیر تهاجمی
فصل 11- تهویه نوسانی با فرکانس بالا برای سندرم دیسترس تنفسی حاد بزرگسالان (ARDS)
فصل 12- رویه های تشخیصی و حمایتی در ICU
فصل 13- سونوگرافی نقطه مراقبت در بخش مراقبت های ویژه
فصل 14- تهویه مکانیکی در هنگام اکسیژن رسانی غشای خارج از بدن
فصل 15- مراقبت های ویژه نوزادان و کودکان
فصل 16- قطع تهویه مکانیکی (قطع ونتیلاتور)

دانلود و ترجمه کتاب تهویه مکانیکی

لینک ثبت سفارش ترجمه این کتاب در انتهای صفحه آمده است. این کتاب 780 صفحه می باشد و می توانید با پرداخت  سه میلیون و نهصد هزار تومان  [icon name=”bullhorn” class=”” unprefixed_class=””]  کتاب را به نام خود منتشر کنید. پلن طلایی ترجمه کتاب دانشگاهی ترجمک به طور مختصر به صورت زیر می باشد:

پس از ثبت سفارش ترجمه کتاب [icon name=”shopping-bag” class=”” unprefixed_class=””]، اپراتور سایت با شما تماس گرفته و ملزومات و توقعات شما از این همکاری را بررسی می کند. سپس یک نسخه قرارداد ترجمه و چاپ کتاب را برای شما ارسال می کند. پس از امضاء و برگرداندن فرم قرارداد، پروژه ترجمه کتاب شروع می شود.

پس از اتمام ترجمه مقدماتی، یک نسخه برای ویرایش و تایید برای کاربر ارسال می شود. سپس مراحل روند چاپ کتاب شامل ویراستاری، بازبینی، حروفچینی، طراحی جلد کتاب انجام می شود. همزمان نسخه pdf کتاب تهیه شده و برای گرفتن شابک و فیپا اقدام می شود.

پس از دریافت مجوزهای رسمی، اقدامات DRM به عمل آمده و کتاب به نام شما و به صورت نسخه الکترونیک (ایبوک) منتشر می شود.