تصویری ندارد

دارو رسانی خودکار در بیهوشی

 مولف/مترجم: دانا کوپوت (Dana Copot)  دسته: بیهوشی, تکنولوژیست جراحی, هوشبری  ناشر: آکادمیک پرس  سال انتشار: 2020  شابک: 9780128159767  تعداد صفحات: 334  قیمت: 1670000 تومان  زبان: انگلیسی  کد ترجمه: TPC202287  سایز فایل: 19.6 مگابایت  Tags: ترجمه کتابترجمه کتاب بیهوشیترجمه کتاب تخصصی بیهوشیترجمه کتاب هوشبری |  خرید/دانلود کتاب
 شرح:

عنوان فارسی:    دارو رسانی اتوماتیک در بیهوشی
عنوان انگلیسی:   Automated Drug Delivery in Anesthesia


معرفی کتاب کتاب دارو رسانی خودکار در بیهوشی

کتاب تجویز اتوماتیک یا خودکار داروها در بیهوشی مرور کاملی است بر ابزارها و روش های موجود برای دارو رسانی برای بیهوشی که شکاف بین پیشرفت های علمی و تحصیلی، تحقیقاتی و عملکرد بالینی را از بین می برد.

این کتاب دارای رویکرد میان رشته ای است، اطلاعات مربوط به ابزارهای ساخته شده در سایر رشته ها مانند ریاضیات، فیزیک، زیست شناسی و مهندسی سیستم را گرفته و از آنها برای دارو رسانی استفاده می کند. نویسندگان کتاب در مورد کمبودهای حلقه نظام قانونی بیهوشی بحث می کنند: حسگر و مدل ارزیابی مسیر درد. این تنها کتابی است که به طور خاص بر روی تجویز داروهای بیهوشی تمرکز دارد.

ویژگی های کلیدی کتاب دارو رسانی خودکار در بیهوشی

 • مرور مجدد و بازبینی حلقه قانونی بیهوشی استاندارد TCI
 • معرفی دستگاه های اندازه گیری و پروتکل های مکمل برای هیپنوز، تسکین درد و انسداد عصبی عضلانی (سه جز بیهوشی)
 • شرح ارتباط بین ابزارهای موجود و نوظهور

مخاطبان کتاب

مخاطبان این کتاب شامل فارغ التحصیلان، دانشجویان دکتری، پس دکترا، اساتید، محققان، پزشکان و سایر دانشمندان علوم چند رشته ای (مهندسی و پزشکی)، تولید کنندگان، عرضه کنندگان، محققان، دفاتر تحقیقاتی، واحدهای نظارتی و اقتصادی اجتماعی، درمانگران گروه های پیراپزشکی بویژه درمانگران و دانشجویان رشته های بیهوشی، هوشبری، تکنسین اتاق عمل، تکنولوژیست جراحی و پرستاران اتاق عمل می باشند.

فهرست مطالب کتاب دارو رسانی خودکار در بیهوشی

کتاب دارو رسانی خودکار در بیهوشی در 9 فصل به شرح زیر عرضه شده است:

 1. مقدمه
 2. مروری بر بیهوشی کامل وریدی تحت مانیتورینگ کامل کامپیوتری و دستگاه های پایش – استراتژی های کنترل تزریق دارو و ارزیابی مسکن های مورد استفاده در بالین و تحقیقات
 3. یک چارچوب آزمایشی اندازه گیری امپدانس غیر نیوتنی: مدل سازی و کنترل در محیط های خون مانند — مدل سازی مرتبه کسری و کنترل نمونه اولیه رساندن دارو با قابلیت اندازه گیری امپدانس
 4. الگوی مسیر چند مقیاسی برای توصیف درد
 5. مدل هایی برای کنترل بیهوشی وریدی
 6. مدلسازی و کنترل سطح بلوک عصبی عضلانی در بیهوشی عمومی
 7. کنترل بیهوشی کامل توسط کامپیوتر
 8. پارادایم طراحی مبتنی بر بهینه سازی کنترل حلقه بسته بیهوشی
 9. سیستم های یکپارچه پزشکی سایبری برای تجویز داروی مبتنی بر رایانه

دانلود و ترجمه کتاب دارو رسانی خودکار در بیهوشی

لینک ثبت سفارش ترجمه این کتاب در انتهای صفحه آمده است. این کتاب 334 صفحه می باشد و می توانید با پرداخت  یک میلیون و ششصد و هفتاد هزار تومان  [icon name=”bullhorn” class=”” unprefixed_class=””]  کتاب را به نام خود منتشر کنید. پلن طلایی ترجمه کتاب دانشگاهی ترجمک به طور مختصر به صورت زیر می باشد:

پس از ثبت سفارش ترجمه کتاب [icon name=”shopping-bag” class=”” unprefixed_class=””]، اپراتور سایت با شما تماس گرفته و ملزومات و توقعات شما از این همکاری را بررسی می کند. سپس یک نسخه قرارداد ترجمه و چاپ کتاب را برای شما ارسال می کند. پس از امضاء و برگرداندن فرم قرارداد، پروژه ترجمه کتاب شروع می شود.

پس از اتمام ترجمه مقدماتی، یک نسخه برای ویرایش و تایید برای کاربر ارسال می شود. سپس مراحل روند چاپ کتاب شامل ویراستاری، بازبینی، حروفچینی، طراحی جلد کتاب انجام می شود. همزمان نسخه pdf کتاب تهیه شده و برای گرفتن شابک و فیپا اقدام می شود.

پس از دریافت مجوزهای رسمی، اقدامات DRM به عمل آمده و کتاب به نام شما و به صورت نسخه الکترونیک (ایبوک) منتشر می شود.