تصویری ندارد

دستنامه مراقبت جراحی حاد SAGES

 مولف/مترجم: دیوید رنتون (David Renton) و همکاران  دسته: تکنسین اتاق عمل, تکنولوژیست جراحی  ناشر: اسپرینگر  سال انتشار: 2020  شابک: 97830302195581  تعداد صفحات: 351 صفحه  قیمت: 1755000 تومان  زبان: انگلیسی  کد ترجمه: TPC202136  سایز فایل: 5.37 مگابایت  Tags: ترجمه کتابترجمه کتاب اتاق عملترجمه کتاب تکنولوژیست جراحیترجمه کتاب جراحیدانلود رایگان کتاب |  خرید/دانلود کتاب
 شرح:

عنوان فارسی: دستنامه مراقبت جراحی حاد SAGES

عنوان انگلیسی: The SAGES Manual of Acute Care Surgery


معرفی کتاب دستنامه مراقبت جراحی حاد SAGES

کتاب دستنامه مراقبت جراحی حاد سیج خلاصه ای از تصمیم گیری ها و تکنیک های جاری جراحی که جراحان عمومی آن کال با آن مواجه می شوند را مطرح کرده است. این دستنامه شامل موضوعاتی در این رابطه است، مانند جراحی کمتر تهاجمی در شرایط تروما، اورژانس های جراحی چاقی در بیمار چاق و درمان موارد اضطراری در بارداری، سیروتیک و بیماران تحت درمان با ضد انعقاد.

متخصصان SAGES دانش خود را یکپارچه تلفیق کرده و این کتابچه را برای توصیف به روزترین گزینه های درمانی برای بیمار جراحی اورژانسی تهیه کردند. دستنامه مراقبت جراحی حاد SAGES با دوره مستر جدید دانشگاه SAGES همسو بوده و مکمل مسیر مراقبت حاد برنامه Master آنها است.

هدف آنها کمک به آموزش جراحان برای مراقبت بهینه از بیمارانی است که در اتاق های اورژانس حاضر می شوند و همچنین کمک به جراحان برای پیشرفت از سطح توانمند به مهارت و سرانجام به سطح تسلط و چیرگی می باشد.

فهرست مطالب کتاب دستنامه مراقبت جراحی حاد SAGES

 1. دوره های مستر دانشگاه SAGES: مسیر مراقبت حاد
 2. آپاندیسیت
 3. کوله سیستکتومی
 4. پارگی های Foregut و Hindgut
 5. انسداد روده کوچک
 6. موارد اضطراری روده بزرگ
 7. خونریزی حاد دستگاه گوارش
 8. جراحی فتق فوری: در معاینه بیمار مبتلا به فتق گیرافتاده چه باید بدانیم
 9. جراحی های چاقی (باریاتریک)
 10. فتق پارازوفاژ
 11. پانکراتیت نکروزان
 12. عوارض حاد بیماری التهابی روده
 13. تکنیک های حداقل تهاجمی در تروما: بالا و پایین دیافراگم
 14. بیمار دشوار
 15. گنجاندن ACS در عملکرد حرفه ای خود
 16. آینده جراحی مراقبت حاد: از واگرایی تا ظهور و همگرایی

دانلود و ترجمه کتاب دستنامه مراقبت جراحی حاد SAGES

لینک دانلود این کتاب در انتهای صفحه آمده است. این کتاب 351 صفحه می باشد و می توانید با پرداخت یک میلیون و هفتصد و پنجاه و پنج هزار تومان  [icon name=”bullhorn” class=”” unprefixed_class=””]  کتاب را به نام خود منتشر کنید. پلن طلایی ترجمه کتاب دانشگاهی ترجمک به طور مختصر به صورت زیر می باشد:

پس از ثبت سفارش ترجمه کتاب [icon name=”shopping-bag” class=”” unprefixed_class=””]، اپراتور سایت با شما تماس گرفته و ملزومات و توقعات شما از این همکاری را بررسی می کند. سپس یک نسخه قرارداد ترجمه و چاپ کتاب را برای شما ارسال می کند. پس از امضاء و برگرداندن فرم قرارداد، پروژه ترجمه کتاب شروع می شود.

پس از اتمام ترجمه مقدماتی، یک نسخه برای ویرایش و تایید برای کاربر ارسال می شود. سپس مراحل روند چاپ کتاب شامل ویراستاری، بازبینی، حروفچینی، طراحی جلد کتاب انجام می شود. همزمان نسخه pdf کتاب تهیه شده و برای گرفتن شابک و فیپا اقدام می شود.

پس از دریافت مجوزهای رسمی، اقدامات DRM به عمل آمده و کتاب به نام شما و به صورت نسخه الکترونیک (ایبوک) منتشر می شود.