تصویری ندارد

رازهای بیهوشی و هوشبری

 مولف/مترجم: برایان کیچ (Brian Keech)، رایان لاترزا (Ryan Laterza)  دسته: بیهوشی, هوشبری  ناشر: الزوایر  سال انتشار: 2020  شابک: 9780323640176  تعداد صفحات: 512  قیمت: 2560000 تومان  زبان: انگلیسی  کد ترجمه: TPC202281  سایز فایل: 11.9 مگابایت  Tags: ترجمه کتابترجمه کتاب بیهوشیترجمه کتاب تخصصی بیهوشیترجمه کتاب هوشبری |  خرید/دانلود کتاب
 شرح:

عنوان فارسی:    اسرار بیهوشی

عنوان انگلیسی:   Anesthesia Secrets


معرفی کتاب اسرار بیهوشی

مجموعه کتاب های راز یک مجموعه معتبر 30 ساله از رازها و اسرار انجام کارهای مختلف است. یکی از این مجموعه کتاب رازهای بیهوشی است که برای دانشجویان و درمانگران تمامی حوزه های بهداشت و درمان مرور هوشمند، متمرکز، درگیری در منابع و مراجع و سئوالات امتحانی را فراهم می سازد.

رازهای بیهوشی، چاپ ششم نیز یک منبع عملی و آسان برای دامنه وسیعی از موضوعات اساسی رشته های تخصصی بیهوشی، هوشبری و سایر تخصص های اتاق عمل است.

این منبع ارزشمند رازهای مهم شغلی را به صورت سوال و پاسخ مطرح کرده است و شامل لیست، جداول، پرل، یادآور و کادرهای تذکر است و یادگیری را آسان کرده است.

در این کتاب ابتدا 101 راز مهم بیهوشی مطرح شده است و سپس در 71 فصل به سیستم های مختلف بدن و مراقبت های قبل، حین و بعد از جراحی پرداخته است.

دانلود و ترجمه کتاب اسرار بیهوشی

لینک دانلود این کتاب در انتهای صفحه آمده است. این کتاب 512 صفحه می باشد و می توانید با پرداخت  دو میلیون و پانصد و شصت هزار تومان  [icon name=”bullhorn” class=”” unprefixed_class=””]  کتاب را به نام خود منتشر کنید. پلن طلایی ترجمه کتاب دانشگاهی ترجمک به طور مختصر به صورت زیر می باشد:

پس از ثبت سفارش ترجمه کتاب [icon name=”shopping-bag” class=”” unprefixed_class=””]، اپراتور سایت با شما تماس گرفته و ملزومات و توقعات شما از این همکاری را بررسی می کند. سپس یک نسخه قرارداد ترجمه و چاپ کتاب را برای شما ارسال می کند. پس از امضاء و برگرداندن فرم قرارداد، پروژه ترجمه کتاب شروع می شود.

پس از اتمام ترجمه مقدماتی، یک نسخه برای ویرایش و تایید برای کاربر ارسال می شود. سپس مراحل روند چاپ کتاب شامل ویراستاری، بازبینی، حروفچینی، طراحی جلد کتاب انجام می شود. همزمان نسخه pdf کتاب تهیه شده و برای گرفتن شابک و فیپا اقدام می شود.

پس از دریافت مجوزهای رسمی، اقدامات DRM به عمل آمده و کتاب به نام شما و به صورت نسخه الکترونیک (ایبوک) منتشر می شود.