تصویری ندارد

شرارت به عنوان جنایتی علیه بشریت

 مولف/مترجم: کریستوف رویر (Christof Royer)  دسته: روابط بین الملل, علوم سیاسی  ناشر: پالگراو مکمیلان  سال انتشار: 2021  شابک: 9783030538170  تعداد صفحات: 277  قیمت: 1385000 تومان  زبان: انگلیسی  کد ترجمه: TPC505119  سایز فایل: 3.61 مگابایت  Tags: ترجمه کتابترجمه کتاب دانشگاهیترجمه کتاب سیاست بین المللترجمه کتاب علوم سیاسی |  خرید/دانلود کتاب
 شرح:

عنوان فارسی:    شرارت به عنوان جنایتی علیه بشریت: مقابله با جنایات جمعی در سراسر جهان

عنوان انگلیسی:    Evil as a Crime Against Humanity: Confronting Mass Atrocities in a Plural World


معرفی کتاب شرارت به عنوان جنایتی علیه بشریت: مقابله با جنایات جمعی در سراسر جهان

کتاب شرارت به عنوان جنایتی علیه بشریت: مقابله با جنایات جمعی در سراسر جهان (Evil as a Crime Against Humanity: Confronting Mass Atrocities in a Plural World) در تلاش است تا چرایی و چگونگی مقابله با جنایات گسترده در سیاست جهانی را بازنمایی کند.

در این کتاب با بهره گیری از برداشت هانا آرنت (Hannah Arendt) از شرارت و شر، جنایات جمعی را در حالت “آرنتی” نوعی”شرارت” دانسته و به معنای “جنایات علیه کل بشریت” تفسیر می کند. بنابراین شرارت را جنایات علیه خود بشریت می داند.

این برداشت از جنایات دسته جمعی راه را برای باز تعریف پاسخ به جنایات جمعی به عنوان تلاش برای مقابله با شر هموار می کند. در این راه کتاب بر مداخله نظامی تحت لوای مسئولیت محافظت (R2P) و مداخله قضایی و حقوقی توسط دیوان کیفری بین المللی (ICC) تمرکز داشته و آنها را به عنوان ابزاری برای محافظت از کثرت انسانها در برابر شرارت معرفی می کند.

علاوه بر این، کتاب به جایگاه و نقش R2P و ICC در منظر نظم جهانی در حال تغییر می پردازد. نویسنده کتاب استدلال می کند که محافظت از بشریت در برابر شر می تواند به عنوان یک گراندنورم (هنجار اساسی) عمل کند که می توان نظم اساسی و مدنی جهانی را بصورت ذاتاً کثرت گرا برپایه آن ایجاد نمود.

فهرست مطالب کتاب شرارت به عنوان جنایتی علیه بشریت: مقابله با جنایات جمعی در سراسر جهان

کتاب شرارت به عنوان جنایتی علیه بشریت: مقابله با جنایات جمعی در سراسر جهان در 6 فصل به شرح زیر سازماندهی شده است:

  1. تخیل و واقعیت
  2. شرارت به عنوان جنایتی علیه بشریت
  3. مسئولیت محافظت از بشریت در برابر شرارت
  4. دادگاه کیفری بین الملل به عنوان پناهگاهی در برابر شرارت
  5. شر و نظم جهانی: به سوی یک مشروطیت جهانی آگونیستی
  6. تراژدی و امید

دانلود و ترجمه شرارت به عنوان جنایتی علیه بشریت: مقابله با جنایات جمعی در سراسر جهان

لینک ثبت سفارش ترجمه این کتاب در انتهای صفحه آمده است. این کتاب 277 صفحه می باشد و می توانید با پرداخت یک میلیون و سیصد و هشتاد و پنج هزار تومان  [icon name=”bullhorn” class=”” unprefixed_class=””]  کتاب را به نام خود منتشر کنید. پلن طلایی ترجمه کتاب دانشگاهی ترجمک به طور مختصر به صورت زیر می باشد:

پس از ثبت سفارش ترجمه کتاب [icon name=”shopping-bag” class=”” unprefixed_class=””]، اپراتور سایت با شما تماس گرفته و ملزومات و توقعات شما از این همکاری را بررسی می کند. سپس یک نسخه قرارداد ترجمه و چاپ کتاب را برای شما ارسال می کند. پس از امضاء و برگرداندن فرم قرارداد، پروژه ترجمه کتاب شروع می شود.

پس از اتمام ترجمه مقدماتی، یک نسخه برای ویرایش و تایید برای کاربر ارسال می شود. سپس مراحل روند چاپ کتاب شامل ویراستاری، بازبینی، حروفچینی، طراحی جلد کتاب انجام می شود. همزمان نسخه pdf کتاب تهیه شده و برای گرفتن شابک و فیپا اقدام می شود.

پس از دریافت مجوزهای رسمی، اقدامات DRM به عمل آمده و کتاب به نام شما و به صورت نسخه الکترونیک (ایبوک) منتشر می شود.