تصویری ندارد

عفونت ویروس هپاتیت B

 مولف/مترجم: هنگ تنگ (Hong Tang)  دسته: تخصص عفونی, ویروس شناسی پزشکی  ناشر: اسپرینگر  سال انتشار: 2020  شابک: 9789811391514  تعداد صفحات: 190  قیمت: 950000 تومان  زبان: انگلیسی  کد ترجمه: TPC606169  سایز فایل: 3.35 مگابایت  Tags: ترجمه کتابترجمه کتاب تخصص عفونیترجمه کتاب ویروس شناسیترجمه کتاب ویرولوژیدانلود رایگان کتاب |  خرید/دانلود کتاب
 شرح:

عنوان فارسی:    عفونت ویروس هپاتیت B – از ویروس شناسی ملکولی تا داروهای ضد ویروس

عنوان انگلیسی:      Hepatitis B Virus Infection – Molecular Virology to Antiviral Drugs


معرفی کتاب عفونت ویروس هپاتیت B – از ویرولوژی ملکولی تا داروهای آنتی ویروس

این جلد بررسی پیشرفته از جنبه های کلیدی HBV ارائه کرده است. کتاب عفونت ویروس هپاتیت B از ویروس شناسی ملکولی تا داروهای ضد ویروس به پوشش درک فعلی ما از ژنوم و چرخه زندگی HBV ، فاکتورهای غنی شده کبد در تنظیم رونویسی و ترجمه HBV ، ساختارهای پروتئینی HBV و عملکردهای بیولوژیکی و ایمونولوژی و پاتوژنز HBV پرداخته است. همچنین مدلهای سلولی و حیوانی و رویکردهای ملکولی را به روز رسانی کرده است.

فصول مربوطه همچنین درمان بالینی هپاتیت B را پوشش داده و اولویت های پژوهشی و تحقیقات بعدی، به ویژه شناسایی اهداف ملکولی برای مداخلات دارویی را بحث کرده اند. با توجه به گستردگی موضوع، این کتاب منبع ارزشمندی است برای دانشجویان، محققان، پزشکان و درمانگرانی که در زمینه های ویروس شناسی، بیماری های عفونی، بهداشت عمومی و غیره فعالیت می کنند.

ویژگی های کلیدی

  • مرور جنبه های کلیدی و مهم HBV
  • بحث مفصل درمان بالینی هپاتیت B
  • معرفی اولویت های پژوهشی و تحقیقات بعدی هپاتیت B

فهرست مندرجات کتاب عفونت ویروس هپاتیت B – از ویروس شناسی ملکولی تا داروهای ضد ویروس

کتاب عفونت ویروس هپاتیت B – از ویروس شناسی ملکولی تا داروهای ضد ویروس در 6 فصل به شرح زیر سازماندهی شده است:

  1. عفونت ویروس هپاتیت B: بازنگری
  2. ژنوم و چرخه زندگی HBV
  3. قواعد نسخه برداری و تکثیر HBV
  4. ایمونوپاتوژنز عفونت HBV
  5. مدل های کشت سلول و مدل های حیوانی در مطالعه HBV
  6. درمان های حال و آینده هپاتیت مزمن B

دانلود و ترجمه عفونت ویروس هپاتیت B

لینک ثبت سفارش ترجمه این کتاب در انتهای صفحه آمده است. این کتاب 190 صفحه می باشد و می توانید با پرداخت نهصد و پنجاه هزار تومان [icon name=”bullhorn” class=”” unprefixed_class=””] کتاب را به نام خود منتشر کنید. پلن طلایی ترجمه کتاب دانشگاهی ترجمک به طور مختصر به صورت زیر می باشد:

پس از ثبت سفارش ترجمه کتاب [icon name=”shopping-bag” class=”” unprefixed_class=””]، اپراتور سایت با شما تماس گرفته و ملزومات و توقعات شما از این همکاری را بررسی می کند. سپس یک نسخه قرارداد ترجمه و چاپ کتاب را برای شما ارسال می کند. پس از امضاء و برگرداندن فرم قرارداد، پروژه ترجمه کتاب شروع می شود.

پس از اتمام ترجمه مقدماتی، یک نسخه برای ویرایش و تایید برای کاربر ارسال می شود. سپس مراحل روند چاپ کتاب شامل ویراستاری، بازبینی، حروفچینی، طراحی جلد کتاب انجام می شود. همزمان نسخه pdf کتاب تهیه شده و برای گرفتن شابک و فیپا اقدام می شود.

پس از دریافت مجوزهای رسمی، اقدامات DRM به عمل آمده و کتاب به نام شما و به صورت نسخه الکترونیک (ایبوک) منتشر می شود.