تصویری ندارد

مانیتورینگ مدرن در بیهوشی و مراقبت جراحی

 مولف/مترجم: اندرو لیبوویتز (Andrew B. Leibowitz)، سوزان یوزال (Suzan Uysal)  دسته: بیهوشی, تکنولوژیست جراحی, هوشبری  ناشر: کامبریج یونیورسیتی پرس  سال انتشار: 2020  شابک: 9781108610650  تعداد صفحات: 211  قیمت: 1055000 تومان  زبان: انگلیسی  کد ترجمه: TPC202284  سایز فایل: 25.6 مگابایت  برچسب ها: ترجمه کتابترجمه کتاب بیهوشیترجمه کتاب تخصصی بیهوشیترجمه کتاب هوشبری |  خرید/دانلود کتاب
 شرح:

عنوان فارسی:    مانیتورینگ مدرن در بیهوشی و مراقبت حین جراحی

عنوان انگلیسی:   Modern Monitoring in Anesthesiology and Perioperative Care


معرفی کتاب مانیتورینگ مدرن در بیهوشی و مراقبت حین جراحی

مانیتورینگ (پایش) دقیق بیماران در حین بیهوشی برای اطمینان از برآیندهای مثبت درمان و ایمنی بیماران بسیار مهم و حیاتی است. افزایش دسترسی به فناوری جدید و استفاده مجدد از مانیتورهای قدیمی اصلاح شده باعث می شود اطلاعات بیمار بیشتر از هر زمان دیگری در دسترس متخصصان بیهوشی باشد.

هرچند این طغیان دستگاه ها و گزینه ها می تواند مستغرق کننده باشد. به عنوان یک منبع عملی برای درک این مجموعه از گزینه های مانیتورینگ بالینی در بیهوشی، این کتاب مهم روی کاربردهای واقعی تجهیزات مانیتورینگ در بیهوشی و مراقبت های بعد از عمل متمرکز است.

شرح شواهد مربوط به بهبود نتایج بیمار در استفاده از فناوری مانیتورنیگ، پایش عصبی، سیستم اکوکاردیوگرافی و سونوگرافی از جمله تکنیک های پوشش داده شده در یک روش صفر تا صد در این کتاب است. آمارهایی که تولیدکنندگان برای تأیید فناوری خود استفاده کرده اند و همچنین خطرات کم برآورد شده مربوط به مانیتورینگ از قیبل حواس پرتی دیجیتال مورد بحث قرار گرفته است.

فناوری های مانیتورنیگ آینده از جمله سیستم های پوشیدنی به طور عمقی مورد بررسی قرار گرفته است. این کتاب با تمرکز بر کاربردهای عملی، متنی حیاتی برای متخصصان مراقبت های بهداشتی در حوزه بیهوشی از قبیل متخصص بیهوشی، تکنسین هوشبری، تکنولوژیست جراحی و رشته های مرتبط است.

فهرست مطالب کتاب مانیتورینگ مدرن در بیهوشی و مراقبت حین جراحی

کتاب مانیتورینگ مدرن در بیهوشی و مراقبت حین جراحی در 18 فصل به شرح زیر عرضه شده است:
فصل 1 – آمارهای مورد استفاده برای ارزیابی مانیتورها و کاربردهای مانیتور
فصل 2 – پایش عصبی چند مدلی
فصل 3 – اکسیمتری مغزی
فصل 4 – شاخص ذخیره اکسیژن
فصل 5 – اکوکاردیوگرافی از راه مری در نقطه مراقبت
فصل ششم – اکوکاردیوگرافی ترانس توراسیک در نقطه مراقبت
فصل 7 – سونوگرافی ریه در نقطه مراقبت
فصل 8 – سونوگرافی نقطه مراقبت: تعیین پاسخگویی مایعات
فصل 9 – سونوگرافی شکمی در نقطه مراقبت
فصل 10 – اندازه گیری غیر تهاجمی برون ده قلب
فصل 11 – ارزیابی وضعیت حجم داخل عروقی و پاسخگویی به مایعات: رویکردی غیر سونوگرافیک
فصل 12 – ارزیابی آب ریه خارج عروقی
فصل 13 – هماتولوژی نقطه مراقبت
فصل 14 – بررسی و شناخت دفع خون حین جراحی
فصل 15 – پایش تنفس در محیط های کم شدت
فصل 16 – پرونده الکترونیکی سلامت به عنوان یک مانیتور بهبود عملکرد
فصل 17 – فناوری های مانیتورینگ آینده: بی سیم، پوشیدنی و نانو
فصل 18 – معایب و خطرات حواس پرتی دیجیتال

دانلود و ترجمه کتاب مانیتورینگ مدرن در بیهوشی و مراقبت حین جراحی

لینک ثبت سفارش ترجمه این کتاب در انتهای صفحه آمده است. این کتاب 211 صفحه می باشد و می توانید با پرداخت  یک میلیون و پنجاه و پنج هزار تومان کتاب را به نام خود منتشر کنید. پلن طلایی ترجمه کتاب دانشگاهی ترجمک به طور مختصر به صورت زیر می باشد:

پس از ثبت سفارش ترجمه کتاب، اپراتور سایت با شما تماس گرفته و ملزومات و توقعات شما از این همکاری را بررسی می کند. سپس یک نسخه قرارداد ترجمه و چاپ کتاب را برای شما ارسال می کند. پس از امضاء و برگرداندن فرم قرارداد، پروژه ترجمه کتاب شروع می شود.

پس از اتمام ترجمه مقدماتی، یک نسخه برای ویرایش و تایید برای کاربر ارسال می شود. سپس مراحل روند چاپ کتاب شامل ویراستاری، بازبینی، حروفچینی، طراحی جلد کتاب انجام می شود. همزمان نسخه pdf کتاب تهیه شده و برای گرفتن شابک و فیپا اقدام می شود.

پس از دریافت مجوزهای رسمی، اقدامات DRM به عمل آمده و کتاب به نام شما و به صورت نسخه الکترونیک (ایبوک) منتشر می شود.