تصویری ندارد

مبانی آمار برای علوم رفتاری

 مولف/مترجم: فردریک گراواتار (Frederick J Gravetter) و همکاران  دسته: آموزش بهداشت  ناشر: سنگیج لرنینگ  سال انتشار: 2021  شابک: 9780357035528  تعداد صفحات: 690  قیمت: 3450000 تومان  زبان: انگلیسی  کد ترجمه: TPC202301  سایز فایل: 13.5 مگابایت  Tags: ترجمه کتابدانلود رایگان کتابدانلود کتاب آموزش بهداشت |  خرید/دانلود کتاب
 شرح:

عنوان: مبانی آمار در علوم رفتاری (Essentials of Statistics for Behavioral Sciences)

معرفی کتاب مبانی آمار برای علوم رفتاری

آمار یکی از کاربردی ترین و اساسی ترین دروسی است که دانشجویان رشته های مختلف و بخصوص در مقاطع تحصیلات تکمیلی پاس می کنند و هدف اصلی کتاب حاضر تسهیل وظیفه یادگیری آمار تا سر حد امکان است. تدریس سرراست، اقدامات کمک یادگیری تلفیق شده و مثال های دنیای واقعی ارائه شده در کتاب، همگی باعث شده کتاب مبانی آمار در علوم رفتاری (2021) توسط اکثر اساتید انتخاب شود و حالا به چاپ دهم رسیده است.

چاپ دهم کتاب مبانی آمار علوم رفتاری برای تدریس در رشته های مرتبط با علوم رفتاری از جمله آموزش بهداشت استفاده می شود و در علوم رفتاری و انسانی کاربرد فراوانی دارد. در این کتاب زمینه مفهومی و استنباطی ارائه شده است که یادگیری فرمول ها و رویه ها را تسهیل کرده است و علت ایجاد و جای استفاده از هر فرمول و رویه تشریح شده است.

در این کتاب فرمول های آماری عرضه شده، علت استفاده از هر آزمون آماری و جایی که هر کدام از آزمون های آماری کاربرد دارد، مشخص شده است که از خصیصه های منحصر به فرد کتاب است. همچنین اصول اولیه عینیت و منظق که از بنیان های علم هستند و برای زندگی روزمره ارزشمند است، در محتوای کتاب تزریق شده است و استفاده از آن به عنوان کتاب مرجع را لازم کرده است.

فهرست مطالب کتاب آمار برای علوم رفتاری

فصل 1– مقدمه ای بر آمار
فصل 2– توزیع فراوانی
فصل 3– پراکندگی مرکزی
فصل 4– تغییر پذیری
فصل 5– نمرات z : مکان نمرات و توزیع استاندارد شده
فصل 6– احتمالات
فصل 7– احتمالات و نمونه گیری: توزیع میانگین نمونه
فصل 8– مقدمه ای بر آزمون فرض
فصل 9– مقدمه ای بر آزمون t
فصل 10– آزمون t برای دو نمونه مستقل
فصل 11– آزمون t برای دو نمونه مرتبط
فصل 12– مقدمه ای بر آنالیز واریانس
فصل 13– تحلیل دو عاملی واریانس
فصل 14– همبستگی و رگرسیون
فصل 15– آماره مجذور کای: تست نکویی برازش و استقلال

دانلود و ترجمه کتاب مبانی آمار برای علوم رفتاری

لینک دانلود این کتاب در انتهای صفحه آمده است. این کتاب 690 صفحه می باشد و می توانید با پرداخت  سه میلیون و چهارصد و پنجاه هزار تومان   کتاب را به نام خود منتشر کنید. پلن طلایی ترجمه کتاب دانشگاهی ترجمک به صورت زیر می باشد:

پس از ثبت سفارش ترجمه کتاب، اپراتور سایت با شما تماس گرفته و ملزومات و توقعات شما از این همکاری را بررسی می کند. سپس یک نسخه قرارداد ترجمه و چاپ کتاب را برای شما ارسال می کند. پس از امضاء و برگرداندن فرم قرارداد، پروژه ترجمه کتاب شروع می شود.
پس از اتمام ترجمه مقدماتی، یک نسخه برای ویرایش و تایید برای کاربر ارسال می شود. سپس مراحل روند چاپ کتاب شامل ویراستاری، بازبینی، حروفچینی، طراحی جلد کتاب انجام می شود. همزمان نسخه pdf کتاب تهیه شده و برای گرفتن شابک و فیپا اقدام می شود.

پس از دریافت مجوزهای رسمی، اقدامات DRM به عمل آمده و کتاب به نام شما و به صورت نسخه الکترونیک (ایبوک) منتشر می شود.