تصویری ندارد

مدیریت عملیاتی مراکز جراحی سرپایی

 مولف/مترجم: نیراجا راجان (Niraja Rajan)  دسته: تکنسین اتاق عمل, تکنولوژیست جراحی  ناشر: اسپرینگر  سال انتشار: 2020  شابک: 9783030191702  قیمت: 1620000 تومان  زبان: انگلیسی  کد ترجمه: TPC202129  سایز فایل: 5.39 مگابایت  Tags: ترجمه کتابترجمه کتاب اتاق عملترجمه کتاب تکنولوژیست جراحیترجمه کتاب جراحیدانلود رایگان کتاب |  خرید/دانلود کتاب
 شرح:

عنوان فارسی: دستنامه مدیریت عملیاتی مراکز جراحی سرپایی: یک راهنمای مبتنی بر شواهد

عنوان انگلیسی:  Manual of Practice Management for Ambulatory Surgery Centers: An Evidence-Based Guide


معرفی کتاب دستنامه عملی مدیریت مراکز جراحی سرپایی

کتاب حاضر منبع کلیدی از طیف گسترده ای از تخصص ها، نظرات و دستورالعمل لازم برای مدیریت مراکز جراحی سرپایی (ACSs) می باشد. این کتاب که برای طیف گسترده ای از مخاطبان رشته های مراقبت های بهداشتی از قبیل متخصصان جراحی، تکنولوژیست اتاق عمل، متخصص بیهوشی، تکنسین اتاق عمل، پرستاران ویژه و اتاق عمل طراحی شده است موضوعاتی چون مسائل نظارتی، بیهوشی کودکان سرپایی، مدیریت موجودی و انبار، آموزش پرسنل، فرهنگ ایمنی و استانداردهای آرام بخشی را شامل می شود. قالب هر فصل به صورت عمد طوری طراحی شده است تا به عنوان یک کتابچه راهنمای آموزشی عمل کند.  در بسیاری از فصول از ارقام و جداول با کیفیت برای کمک به یادگیری بصری و به عنوان مکمل موضوع استفاده شده است.

نویسندگان این کتاب شامل طیفی از مشاغل مختلف از جمله وکلا، مدیران، جراحان، بیهوشی و معماران را گرد هم آورده  و هر یک از آنها تخصص خود را برای پرداختن به بسیاری از موضوعات مربوط به ASC ارائه داده اند. راهنمای مدیریت عملی برای مراکز جراحی سرپایی: یک راهنمای مبتنی بر شواهد یک راهنمای مختصر و مبتنی بر شواهد برای موفقیت در راه اندازی و اداره امکانات مدرن مراقبت های بهداشتی است که تجربه سرپایی را برای میلیون ها نفر تغییر داده است.

فهرست مطالب کتاب دستنامه عملی مدیریت مراکز جراحی سرپایی

 1. طراحی و ساخت ASC
 2. اخذ قراردادهای ASC و پاسخگویی به RFP ها
 3. فوت و فن راه اندازی یونیت بیهوشی سرپایی
 4. دریافت مجوز مرکز جراحی سرپایی
 5. مدیریت منابع انسانی: اجرا در عمل – استفادهمعنادار از داده ها، به دست آوردن اطلاعات معیار و محک
 6. مانیتور و تجهیزات محیط مراقبت جراحی سرپایی
 7. برنامه ریزی: برنامه بهینه کلینیک، بهبود سازی استفاده از منابع
 8. مدیریت ناب: موجودی، مدیریت پسماند
 9. ایمنی دارو: جنبه های منحصر به فرد در ASC
 10. پردازش استریل سازی و کنترل عفونت در ASC
 11. اصول مراقبت جراحی سرپایی خانگی قابل اعمال به مراکز جراحی سرپایی
 12. برنامه بهبودی بهینه در محیط های جراحی سرپایی
 13. بیهوشی کودکان
 14. دستورالعمل آرام بخشی
 15. مدیریت PACU: مفاهیم منحصر به فرد مرتبط با ASC
 16. مسائل منابع انسانی: آزار و اذیت جنسی، تنوع در محل کار، حساسیت فرهنگی، امتیاز دادن، اعتبار سنجی، حقوق محرمانگی و حریم، مکالمات سخت
 17. فرهنگ ایمنی
 18. آموزش و پرورش: کارکنان و امکانات
 19. آمادگی اورژانس درمراکزجراحی سرپایی و روشهای بیهوشی مبتنی بر مطب
 20. مدیریت ریسک و بهبود کیفیت
 21. بیهوشی و جراحی مبتنی برمطب: جنبه های منحصر به فرد

دانلود و ترجمه کتاب دستنامه عملی مدیریت مراکز جراحی سرپایی

لینک دانلود این کتاب در انتهای صفحه آمده است. این کتاب 324 صفحه می باشد و می توانید با پرداخت یک میلیون و  ششصد و بیست هزار تومان کتاب را به نام خود منتشر کنید. پلن طلایی ترجمه کتاب دانشگاهی ترجمک به طور مختصر به صورت زیر می باشد:

پس از ثبت سفارش ترجمه کتاب، اپراتور سایت با شما تماس گرفته و ملزومات و توقعات شما از این همکاری را بررسی می کند. سپس یک نسخه قرارداد ترجمه و چاپ کتاب را برای شما ارسال می کند. پس از امضاء و برگرداندن فرم قرارداد، پروژه ترجمه کتاب شروع می شود.

پس از اتمام ترجمه مقدماتی، یک نسخه برای ویرایش و تایید برای کاربر ارسال می شود. سپس مراحل روند چاپ کتاب شامل ویراستاری، بازبینی، حروفچینی، طراحی جلد کتاب انجام می شود. همزمان نسخه pdf کتاب تهیه شده و برای گرفتن شابک و فیپا اقدام می شود.

پس از دریافت مجوزهای رسمی، اقدامات DRM به عمل آمده و کتاب به نام شما و به صورت نسخه الکترونیک (ایبوک) منتشر می شود.