تصویری ندارد

مرجع تکنیک های جراحی برای دانشجویان

 مولف/مترجم: میحالی بروس (Mihaly Boros)  دسته: تکنسین اتاق عمل, تکنولوژیست جراحی  ناشر: میحالی بروس  سال انتشار: 2020  شابک: 9789632262567  قیمت: 605000 تومان  زبان: انگلیسی  کد ترجمه: TPC202133  سایز فایل: 6.43 مگابایت  Tags: ترجمه کتابترجمه کتاب اتاق عملترجمه کتاب تکنولوژیست جراحیترجمه کتاب جراحیدانلود رایگان کتاب |  خرید/دانلود کتاب
 شرح:

عنوان فارسی: تکنیک های جراحی: مرجعی برای دانشجویان پزشکی

عنوان انگلیسی: Surgical Techniques: Textbook for Medical Students


معرفی کتاب تکنیک های جراحی

کتاب تکنیک های جراحی: مرجعی برای دانشجویان پزشکی، کتابی در رابطه با اصول جراحی می باشد. به طور مرسوم کتاب در مورد ابزار دقیق، تجهیزات و تکنیک های استریل مورد استفاده برای انجام عمل های جراحی ایمن توسط نسلی از جراحان بحث می کند. یک عنصر نسبتاً جدید، اما در حال توسعه مداوم، که با گسترش جراحی بالینی ارتباط نزدیک دارد. بخشی از کتاب شامل تحقیقات جراحی در مورد پاتوفیزیولوژی درمان جراحی و مطالعات علمی در مورد عواقب رویه های جراحی تهاجمی بر عملکردهای بدن و رابطه جراحی و مراقبت از بیمار به طور کلی است.

فهرست مطالب کتاب تکنیک های جراحی

تکنیک های جراحی1: مهارت طبی پایه

 1. ضدعفونی و استریل کردن
 2. اتاق عمل
 3. تجهیزات جراحی: ابزارهای پایه جراحی و کاربرد آنها
 4. روش های پایه بستن زخم: بخیه و کلیپس
 5. عمل جراحی
 6. دوره حین عمل
 7. خونریزی و انعقاد خون در جراحی
 8. شوک هموراژیک
 9. زخم ها

تکنیک های جراحی2: مهارت طبی پیشرفته

 1. لاپاراتومی
 2. برش ها
 3. لاپاراتومی در آموزش جراحی
 4. روشهای پایه جراحی روده کوچک: آپاندکتومی
 5. آناستوموز
 6. تخلیه شکم
 7. اقدامات پایه و عمومی جراحی توراکس
 8. تراکئوستومی

دانلود و ترجمه کتاب تکنیک های جراحی

لینک دانلود این کتاب در انتهای صفحه آمده است. این کتاب 121 صفحه می باشد و می توانید با پرداخت ششصد و پنج هزار تومان کتاب را به نام خود منتشر کنید. پلن طلایی ترجمه کتاب دانشگاهی ترجمک به طور مختصر به صورت زیر می باشد:

پس از ثبت سفارش ترجمه کتاب، اپراتور سایت با شما تماس گرفته و ملزومات و توقعات شما از این همکاری را بررسی می کند. سپس یک نسخه قرارداد ترجمه و چاپ کتاب را برای شما ارسال می کند. پس از امضاء و برگرداندن فرم قرارداد، پروژه ترجمه کتاب شروع می شود.

پس از اتمام ترجمه مقدماتی، یک نسخه برای ویرایش و تایید برای کاربر ارسال می شود. سپس مراحل روند چاپ کتاب شامل ویراستاری، بازبینی، حروفچینی، طراحی جلد کتاب انجام می شود. همزمان نسخه pdf کتاب تهیه شده و برای گرفتن شابک و فیپا اقدام می شود.

پس از دریافت مجوزهای رسمی، اقدامات DRM به عمل آمده و کتاب به نام شما و به صورت نسخه الکترونیک (ایبوک) منتشر می شود.