Press "Enter" to skip to content

رازهای بیهوشی

دانلود رایگان کتاب اسرار بیهوشی

عنوان: اسرار بیهوشی (Anesthesia Secrets)

نویسنده: برایان کیچ (Brian Keech)، رایان لاترزا (Ryan Laterza)

ناشر: انتشارات الزوایر

سال چاپ: 2020، چاپ ششم

تعداد صفحات: 512 صفحه

دستمزد ترجمه: 2560000 تومان

شابک (ISBN)9780323640169, 9780323640176

ترجمه کتاب رازهای بیهوشی و هوشبری

معرفی کتاب اسرار بیهوشی

مجموعه کتاب های راز یک مجموعه معتبر 30 ساله از رازها و اسرار انجام کارهای مختلف است. یکی از این مجموعه کتاب رازهای بیهوشی است که برای دانشجویان و درمانگران تمامی حوزه های بهداشت و درمان مرور هوشمند، متمرکز، درگیری در منابع و مراجع و سئوالات امتحانی را فراهم می سازد.

رازهای بیهوشی، چاپ ششم نیز یک منبع عملی و آسان برای دامنه وسیعی از موضوعات اساسی رشته های تخصصی بیهوشی، هوشبری و سایر تخصص های اتاق عمل است.

این منبع ارزشمند رازهای مهم شغلی را به صورت سوال و پاسخ مطرح کرده است و شامل لیست، جداول، پرل، یادآور و کادرهای تذکر است و یادگیری را آسان کرده است.

در این کتاب ابتدا 101 راز مهم بیهوشی مطرح شده است و سپس در 71 فصل به سیستم های مختلف بدن و مراقبت های قبل، حین و بعد از جراحی پرداخته است.

دانلود و ترجمه کتاب رازهای بیهوشی

لینک دانلود این کتاب در انتهای صفحه آمده است. این کتاب 512 صفحه می باشد و می توانید با پرداخت  دو میلیون و پانصد و شصت هزار تومان کتاب را به نام خود منتشر کنید. پلن طلایی ترجمه کتاب دانشگاهی ترجمک به صورت زیر می باشد:

پس از ثبت سفارش ترجمه کتاب، اپراتور سایت با شما تماس گرفته و ملزومات و توقعات شما از این همکاری را بررسی می کند. سپس یک نسخه قرارداد ترجمه و چاپ کتاب را برای شما ارسال می کند. پس از امضاء و برگرداندن فرم قرارداد، پروژه ترجمه کتاب شروع می شود.
پس از اتمام ترجمه مقدماتی، یک نسخه برای ویرایش و تایید برای کاربر ارسال می شود. سپس مراحل روند چاپ کتاب شامل ویراستاری، بازبینی، حروفچینی، طراحی جلد کتاب انجام می شود. همزمان نسخه pdf کتاب تهیه شده و برای گرفتن شابک و فیپا اقدام می شود.

پس از دریافت مجوزهای رسمی، اقدامات DRM به عمل آمده و کتاب به نام شما و به صورت نسخه الکترونیک (ایبوک) منتشر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید