Press "Enter" to skip to content

مرجع کووید-19

دانلود رایگان کتاب مرجع کووید-19

عنوان: مرجع کامل کووید-19 (20 اکتبر 2020) (COVID Reference)

نویسنده: برند سباستین کمپز (Bernd Sebastian Kamps)، کریستین هافمن (Christian Hoffmann)

ناشر: اشتینهازر ورلاگ

سال چاپ: 2020، چاپ چهارم

تعداد صفحات: 376 صفحه

دستمزد ترجمه: 1880000 تومان

شابک (ISBN): 9783942687461

ترجمه کتاب مرجع کرونا کووید-19

معرفی کتاب مرجع کووید-19

شش هفته پس از چاپ سوم دنیا دوباره دچار تغییر شد. پاندمی کرونا ویروس از آمریکای جنوبی و بخصوص برزیل به اکوادر و پرو رسید. در حالی که اعلان شد ویروس کرونا در چین کنترل شده است، در ایران جولان می دهد. در اروپا نیز همانند سایر کشورها موج اول تمام شده و موج دوم با فصل توریسم شروع شده و حالا کسی نمی داند برای چه مدت این فاجعه بیولوژیک ادامه خواهد داشت.

علم نیز در حال پیشرفت است. شمار زیادی از تصاویر پیچیده کووید-19 منتشر شده و حالا یک سندرم بالینی جدید تعریف شده است، اولین داده های مربوط به کارآزمایی بالینی واکسن منتشر شده و مطبوعات تشویق کننده ای در مورد آنتی بادی مونوکلونال خنثی کننده و شواهد سرولوژیک مربوط به افرادی که در تماس با ویروس کرونا بوده اند، ظاهر شده است.

حتی در بعضی از ژورنال های رده بالا اطلاعات جنجال برانگیز و قلابی منتشر شد. همانطور که با چالش اثرات بلند مدت کووید-19 و التهاب شبه کاوازاکی چندین سیستم بدن در بچه ها مواجه شده ایم.

حالا مدتی است که پیشگیری به عنوان ستون اول کنترل پاندمی پیگیری می شود. موج های آینده کووید-19 و پاندمی SARS-CoV-2 ما روی شرایطی تمرکز می کنیم که بیشترین احتمال انتقال SARS-CoV-2 وجود دارد: ازدحام جمعیت، فضاهای بسته و پرسروصدا. گرچه بیمارستان ها پر سروصدا نیستند، اما شلوغ بوده و تمامی مراکز سیستم مراقبت بهداشتی درگیر هستند.

در ماههای آینده و حتی سال های آینده ممکن است بالاترین اولویت به تجهیزات محافظتی مطلوب برای کارکنان مراقبت بهداشتی و بیماران داده شود. این مطلب تا 20 ژوئن 2020 را پوشش داده است. نسخه های بعدی ممکن است منتشر شود.

فهرست مندرجات کتاب

 1. رجوع روزانه به مرجع 1017
 2. اپیدمیولوژی کووید-19
 3. انتقال و انتشار کووید-19
 4. ویروس شناسی کووید-19
 5. ایمنولوژی کووید-19
 6. پیشگیری از کووید-19
 7. رویه ها و تست های تشخیصی کووید-19
 8. تظاهرات بالینی کووید-19
 9. درمان کووید-19
 10. موارد خیلی شدید کووید-19
 11. بیماری های همزمان و کووید-19
 12. کووید-19 در کودکان
 13. چرخه زمانی کووید-19

دانلود و ترجمه کتاب مرجع کووید-19

لینک دانلود این کتاب در انتهای صفحه آمده است. این کتاب 376 صفحه می باشد و می توانید با پرداخت  یک میلیون و هشتصد و هشتاد هزار تومان [icon name=”bullhorn” class=”” unprefixed_class=””]  کتاب را به نام خود منتشر کنید. پلن طلایی ترجمه کتاب دانشگاهی ترجمک به صورت زیر می باشد:

پس از ثبت سفارش ترجمه کتاب  [icon name=”shopping-bag” class=”” unprefixed_class=””] ، اپراتور سایت با شما تماس گرفته و ملزومات و توقعات شما از این همکاری را بررسی می کند. سپس یک نسخه قرارداد ترجمه و چاپ کتاب را برای شما ارسال می کند. پس از امضاء و برگرداندن فرم قرارداد، پروژه ترجمه کتاب شروع می شود.
پس از اتمام ترجمه مقدماتی، یک نسخه برای ویرایش و تایید برای کاربر ارسال می شود. سپس مراحل روند چاپ کتاب شامل ویراستاری، بازبینی، حروفچینی، طراحی جلد کتاب انجام می شود. همزمان نسخه pdf کتاب تهیه شده و برای گرفتن شابک و فیپا اقدام می شود.

پس از دریافت مجوزهای رسمی، اقدامات DRM به عمل آمده و کتاب به نام شما و به صورت نسخه الکترونیک (ایبوک) منتشر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید