Press "Enter" to skip to content

حساب کاربری

1- چگونه در وبسایت انتشارات ترجمک ثبت نام کنم؟

امکان ثبت نام در وبسایت ترجمک به دو شیوه برقرار شده است. روش اول ثبت نام حین خرید کتاب است. کاربران با انتخاب گزینه ساخت حساب کاربری حین تسویه حساب، برای خود حساب کاربری هم می سازند. در روش دوم کاربر مستقیما به منوی حساب کاربری مراجعه نموده و نسبت به ثبت نام در سایت اقدام می کند. در هر دو شکل، تنها اطلاعاتی که از کاربران دریافت می شود نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه می باشد. هرچند امکان خرید سریع و بدون ثبت نام در سایت نیز وجود دارد.

2- آیا امکان ویرایش مشخصات پس از ثبت نام وجود دارد ؟

بله، شما می توانید پس ورود به پنل کاربری خود در ترجمک به قسمت ویرایش پروفایل مراجعه و مشخصات خود را ویرایش کنید. توجه داشته باشید که آدرس ایمیل به عنوان نام کاربری شما استفاده شده و تغییر نخواهد کرد.

3- رمز عبور خود را فراموش کرده ام ؟ آیا امکان بازیابی آن وجود دارد 

بله، در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید، می توانید رمز عبور جدید درخواست کنید. برای بازیابی رمز عبور به صفحه ورود به سایت مراجعه کرده و بر روی بازیابی رمز عبور کلیک کنید، آدرس ایمیل شما پرسیده می شود و رمز عبور جدید برای شما ارسال می شود. توجه داشته باشید که تا زمانی که رمز عبور جدید ارسال شده مورد استفاده قرار نگیرد و با آن رمز وارد سایت ترجمک نشوید، رمز عبور قبلی شما به قوت خود باقی می ماند.

4- ایمیل خود را برای بازیابی رمز عبور اعلام کرده ام ولی تا کنون ایمیلی دریافت نکرده ام!

لطفاً پوشه اسپم(spam)  ایمیل آدرس خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی spam می‌شوند. توجه داشته باشید که تا زمانی که رمز عبور ارسال شده مورد استفاده قرار نگیرد رمز عبور فعلی شما تغییر نمی کند. همچنین می توانید در صورت عدم دریافت ایمیل تغییر رمز عبور و یا برخورد با هر گونه مشکل در بازیابی رمز عبور خود، از طریق واتساپ با اپراتورهای ترجمک تماس گرفته و رمز عبور جدید دریافت نمایید.

5- آیا خریدهای قبلی من در حساب کاربری ام در دسترس است؟

بله، برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، باید وارد حساب کاربری خود شده، روی گزینه “سفارشات من” کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده ‏شود.