Press "Enter" to skip to content

پرداخت

1- پرداخت بهای کتاب به چه صورت است؟

پس از اضافه کردن کتاب های مورد نظر به سبد خرید، می توانید دکمه تسویه حساب را زده و از طریق درگاه اینترنتی و با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت انتشارات ترجمک، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنید. لازم به ذکر است که پرداخت آنلاین تنها روش پرداخت مستقیم است، اما می توانید به روش های دیگر هزینه را پرداخت کرده و کد پیگیری را برای اپراتور ارسال نمایید تا فایل کتاب برای شما ارسال شود.

2- با استفاده از کارت کدام بانک‌ها می‌توان بهای کتاب را پرداخت کرد؟

پرداخت بهای کتاب ربطی به نوع کارت بانکی ندارد. شما می توانید از هر کدام از کارتهای بانکی خود که دارای رمز دوم و رمز پویا است، برای پرداخت استفاده کنید. پرداخت به طور مستقیم و از طریق درگاه اینترنتی بانک ملت انجام می شود. پرداخت ها در ترجمک همانند هر خرید اینترنتی دیگری است.

3- اگر پرداخت اینترنتی ناموفق باشد، ولی مبلغ از حساب من کم شود چکار کنم؟

اگر مبلغ از حساب شما کم شده و به حساب انتشارات ترجمک واریز شده باشد، سیستم ترجمک تایید خواهد کرد. بنابراین کافی است با اپراتور تماس بگیرید تا اقدامات ارسال دستی فایل ها را برای شما به عمل آورد. مطمئن باشید هیچ حقی از شما تضییع نخواهد شد. اما گاهی از حساب مشتری کسر ولی به حساب ترجمک واریز نمی شود که باید تا 72 ساعت صبر کنید و اگر مبلغ عودت داده نشد، با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید.

4- آیا پرداخت اینترنتی وجه سفارش در سایت ترجمک ایمن است؟

مستحضر هستید که پرداخت اینترنتی به گونه‏‌ای طراحی شده که امن و راحت باشد. با وجود این اطمینان از امنیت پرداخت با خود شماست و بایستی نکات خاصی را هنگام پرداخت اینترنتی در نظر داشته باشید، از قبیل: بررسی آدرس URL بانک، املای نام بانک، استفاده از صفحه کلید مجازی درگاه و مواردی که خود بانک در توضیحات درگاه پرداخت قید کرده است. از سمت انتشارات ترجمک پرداخت ایمن و مطمئن است.