Press "Enter" to skip to content

کتاب ونتیلاتور

دانلود رایگان کتاب ونتیلاتور

عنوان: کتاب ونتیلاتور (The Ventilator Book)

نویسنده: ویلیام اوونز (William Owens)

ناشر: انتشارات فرست داتر پرس

سال چاپ: 2018، چاپ دوم

تعداد صفحات: 130 صفحه

دستمزد ترجمه: 650000 تومان

شابک (ISBN): 9780985296506

ترجمه کتاب ونتیلاتور منبع امتحان ارشد هوشبری

معرفی کتاب ونتیلاتور

کتاب ونتیلاتور مرجعی منطقی برای پزشکان، دانشجویان پزشکی، پیراپزشکی، درمانگران پیشرو، پرستاران، مهندسان هوشبری، تکنسین اتاق عمل، تنفس درمانگرها، تکنولوژیست جراحی و سایر افراد درگیر با امر مراقبت ویژه می باشد. در این کتاب نارسایی تنفسی و تهویه مکانیکی به زبانی ساده و روشن شرح داده شده است.

این یک راهنمای جیبی است که می توان در هر مکانی از آن استفاده کرد یا نسخه الکترونیک آن را بکار گرفت. چاپ دوم کتاب شامل فصول جدیدی در مورد کاپنوگرافی و حل مشکلات اسید-باز، پروتکل های قطع ونتیلاتور و شواهد به روز طبی جاری است.

مدهای مرسوم و نامرسوم تهویه بررسی و توصیف شده است. PEEP، جریان، لیبراسیون ونتیلاتور و مراقبت بیماران مبتلا به نارسایی تنفسی بلند مدت پوشش داده شده است. هدف از کتاب تهویه مکانیکی آموزش راحت مفاهیم سختی است که در کتاب های مرجع عادی برخورد می کنیم.

این کتاب حاوی اطلاعات مورد نیاز پرسنل مراقبت بهداشتی فعال در بخش های مراقبت ویژه و اتاق عمل می باشد و اختصاصا برای فارغ تحصیلان هوشبری، پرستاری، تکنسین اتاق عمل، تکنولوژیست جراحی مناسب است. به هر حال اگر به متنی نیاز دارید که هم به شما مفاهیم تهویه مکانیکی و هم چگونگی مدیریت بیماران با نارسایی تنفسی را بیاموزد ، این کتاب برای شما مناسب است.

کتاب تهویه برای بخش مراقبت های ویژه یا اورژانس نوشته شده است. این یک راهنمای واضح اصول تهویه مکانیکی و درمان نارسایی تنفسی است. یازده دستور تهویه مکانیکی، PEEP، ماشه، جریان و خروج از تهویه مکانیکی بحث شده است. همچنین بخشهایی در مورد تهویه نوسانی با فرکانس بالا و تهویه باز کننده راه هوایی و همچنین یک فصل در مورد مراقبت از بیمار با نارسایی تنفسی طولانی مدت وجود دارد. هر فصل مختصر است و در 10-20 دقیقه قابل خواندن است.

ضمیمه مفیدی شامل معادلات و فرمول هایی که برای حضور در راند بخش، پرزنت و تدریس مفید هستند گنجانده شده است. همچنین می توان از آنها گاهی برای مراقبت از بیماران بسیار سخت استفاده کرد.

فهرست مطالب کتاب تهویه مکانیکی

مقدمه
فلسفه تهویه مکانیکی
فصل 1: تنظیمات اولیه
فصل 2: تنظیمات سریع
فصل 3: عیب یابی
فصل 4: یازده دستور تهویه مکانیکی
فصل 5: نارسایی حاد تنفسی
فصل 6: پایش بیمار تحت ونتیلاتور
فصل 7: تجزیه و تحلیل گازهای خون شریانی
فصل 8: تهویه کمکی-کنترل
فصل 9: تهویه متناوب همزمان اجباری
فصل 10: تهویه با فشار پشتیبان
فصل 11: PEEP و CPAP
فصل 12: ماشه و جریان
فصل 13: تهویه نوسانی با فرکانس بالا
فصل 14: تهویه رفع فشار هوایی
فصل 15: قطع تهویه مکانیکی
فصل 16: نارسایی تنفسی طولانی مدت

دانلود و ترجمه کتاب ونتیلاتور

لینک دانلود این کتاب در انتهای صفحه آمده است. این کتاب 130 صفحه می باشد و می توانید با پرداخت شش صد و پنجاه هزار تومان کتاب را به نام خود منتشر کنید. پلن طلایی ترجمه کتاب دانشگاهی ترجمک به صورت زیر می باشد:

پس از ثبت سفارش ترجمه کتاب، اپراتور سایت با شما تماس گرفته و ملزومات و توقعات شما از این همکاری را بررسی می کند. سپس یک نسخه قرارداد ترجمه و چاپ کتاب را برای شما ارسال می کند. پس از امضاء و برگرداندن فرم قرارداد، پروژه ترجمه کتاب شروع می شود.
پس از اتمام ترجمه مقدماتی، یک نسخه برای ویرایش و تایید برای کاربر ارسال می شود. سپس مراحل روند چاپ کتاب شامل ویراستاری، بازبینی، حروفچینی، طراحی جلد کتاب انجام می شود. همزمان نسخه pdf کتاب تهیه شده و برای گرفتن شابک و فیپا اقدام می شود.

پس از دریافت مجوزهای رسمی، اقدامات DRM به عمل آمده و کتاب به نام شما و به صورت نسخه الکترونیک (ایبوک) منتشر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید