خدمات جامع ترجمه اسناد عمومی

ترجمه چیست؟ ترجمه عمومی چیست؟ ترجمه کتاب عمومی چیست؟ خدمات جامع ترجمه اسناد و کتاب های عمومی چیست؟ تفاوت ترجمه کتاب های عمومی با ترجمه کتاب های تخصصی در چیست؟ خدمات ترجمه کتاب عمومی ترجمک به صورت ترجمه تخصصی انجام می شود.

خدمات جامع ترجمه اسناد و کتاب های عمومی

ارتباط سنگ بنای تمامی تعاملات عمومی و تجاری دنیا است. این ارتباط نه تنها برای روابط کاری بلکه برای اقدامات تجاری از قبیل فروش و تبلیغات و بازاریابی ضروری است و روی مخاطبان هدف تاثیر دارد.

متخصصان و مترجمان حرفه ای ترجمک این ارتباط بین منطقه ای و بین کشوری را فراهم ساخته اند و قادرند ارتباط شما را به طور صحیح و بصورت حرفه ای و دقیق با مخاطبان شما ممکن سازند و خدمات ترجمه عمومی دقیق و حرفه ای اما با ماهیت فنی، ترویجی و علمی برای شما ارائه نمایند.

مهارت های زبانی و صلاحیت های ارتباطی این مترجمان برقراری ارتباط شفاهی از طریق تماس تلفنی و اینترنتی و ارتباط مکتوب از طریق محتوای ترجمه شده را فراهم ساخته و می توانند خدمات ترجمه عمومی را به شما ارائه نمایند تا بتوانید با همکاران و مشتریان خود در داخل و خارج ارتباط برقرار نمایید.

ویژگی های سرویس ترجمه عمومی ترجمک

 • هزینه اثربخشی: محتوای عمومی خود را از طریق سرویس ترجمه کیفی ترجمک با رعایت استانداردهای کیفی ایزو ۹۰۰۱ و ارزیابی و کنترل کیفی خانگی، ترجمه نمایید.
 • مترجمان تحصیلکرده رشته زبان: دسترسی خود به دنیای اطراف خود را از طریق خدمات ترجمه مقرون به صرفه، رقابتی، هزینه-اثربخش ترجمک بدون هر گونه هزینه مازاد، تسهیل نمایید.
 • پشتیبانی ۲۴/۷: ترجمک پشتیبانی تمام وقت خود برای تسهیل برقراری ارتباط شما از طریق ترجمه عمومی را تضمین می کند و به شما کمک می کند در هر زمان و مکانی به خدمات ترجمه عمومی و مترجمان حرفه ای تیم ترجمه عمومی ترجمک دسترسی داشته باشید.
 • فرآیند اجرایی ایمن: از امنیت و محرمانه ماندن تمامی محتوا و اسناد خود آسوده خاطر باشید. ترجمک محرمانه ماندن کامل تمامی اطلاعات شما را تضمین می کند.

سرویس ترجمه عمومی

ترجمه عمومی زبان های مختلف همان محاوره و ارتباط معمول افراد است و مترجم به دانش تخصصی خاصی نیاز ندارد و لازم نیست ترمینولوژی رشته تخصصی خاصی را بلد باشد. به عبارت دیگر تحقیق در مورد موضوع محتوا لازم نیست و مترجم مسلط به زبان هدف می تواند براحتی متن را ترجمه کند.

ترجمه متون عمومی

صرفنظر از حجم متن و محتوای عمومی شما، تیم ترجمه ترجمک می تواند به شما در ترجمه آن به زبان هدف کمک کند. مثلا محتوای عمومی شما را می تواند از فارسی به انگلیسی یا ااز زبان انگلیسی به فارسی ترجمه نماید.

تیم ترجمه عمومی ترجمک از مترجمان حرفه ای تشکیل شده است که می توانند محتوا فردی یا شرکتی شما را چه بزرگ و چه کوچک سریعا ترجمه نمایند و نیازهای ارتباطی شما با زبان ها و مناطق دیگر را برآورده سازند.

مطالب عمومی چون نامه ها و مکاتبات، ایمیل های رسیده و ارسالی، خبرنامه ها، اسناد و فرم های استاندارد مثل پیش فاکتور، صورتحساب، قیمت گذاری و غیره، دعوت نامه ها و مصاحبه مطبوعاتی، بازاریابی و ارتباطات تجاری همگی در دسته ترجمه عمومی قرار می گیرند و مترجمان ترجمک آمادگی سرویس دهی در این حوزه ها را دارند.

ترجمه کتاب های عمومی در ترجمک

وقتی هدف جهانی سازی و گسترش تجارت باشد، علم جدیدی وارد شده یا کتاب خاصی نیاز باشد، داستان های بزرگسال و کودکان و در کل کتاب های عمومی در حوزه تخصص ترجمک می باشد و می توانیم بطور جامع کتاب های عمومی شما که دارای مخاطب بین المللی است از کلیه زبان ها بخصوص فارسی و انگلیسی ترجمه نماییم.

از نظر ترجمک ترجمه عمومی به معنی پوشش تمامی انواع متون و محتواها از کتاب تا وبسایت و اسناد تجاری است. پوشش وسیع ترجمه عمومی باعث شده است که انواع مترجمان مختلف روی متون عمومی مختلف تمرکز نمایند و به نوعی ترجمه عمومی را نیز به حوزه های تخصصی تقسیم و تبدیل نمایند.

بنابراین می توانید کتاب ها و محتوای عمومی خود را به دست مترجمان ترجمک بسپارید و ترجمه ای کیفی و دقیق و در عین حال مقرون به صرفه و به موقع دریافت نمایید.

تیم های ترجمه کتاب ترجمک در کلیه حوزه های ترجمه عمومی تخصص داشته و می توانند کتاب ها و محتوای عمومی شما را به زبان هدف مورد نظر ترجمه نمایند. تیم های ترجمه ترجمک از مترجمان بومی و حرفه ای تشکیل شده اند که به زبان مادری خود ترجمه می کنند و بهترین گزینه برای ترجمه متون عمومی هستند.

کافی است فرم ثبت سفارش ترجمه را تکمیل کرده و فایل منبع خود را برای ما ارسال نمایید. در فاصله کوتاهی پس از بررسی فایل ارسالی، یکی از کوردیناتورها یا ادیتورهای ترجمک با شما تماس خواهد گرفت و اقدامات لازم برای ثبت سفارش و ترجمه کتاب شما را به عمل خواهند آورد.

سئوالات پر تکرار

چگونه کتاب و محتوای خود را ترجمه کنم؟

ترجمک یکی از برترین سرویس دهندگان در حوزه ترجمه کتاب عمومی و تخصصی می باشد. خدمات ترجمه کتاب ترجمک استاندارد بوده و کلیه مراحل انجام ترجمه از ترجمه مقدماتی تا اقدامات تضمین کیفیت و کپی خوانی، ویراستاری و نمونه خوانی، صفحه آرایی و قالب بندی و بازبینی نهایی روی آنها انجام می شود.

کافی است فرم ثبت سفارش را تکمیل کرده و فایل منبع خود را برای ما ارسال نمایید. کوردیناتور ترجمک با شما تماس گرفته و مقدمات ترجمه کتاب شما را فراهم خواهد ساخت.

هزینه ترجمه کتاب چگونه محاسبه می شود؟

انتشارات ترجمک علاوه بر ارائه ترجمه های کیفی و حرفه ای کتاب های عمومی و تخصصی، سرویس های ترجمه کتاب ترجمک مقرون به صرفه بوده و از هزینه-اثربخشی بالایی برخوردار است. در صورت انتخاب پلن طلایی، تا ۶۰ درصد دستمزد ترجمه تخفیف داده می شود. بخاطر داشته باشید که ترجمه های ترجمک دارای گارانتی مادالعمر است. هزینه ترجمه کتاب عمومی و تخصصی به صورت کلمه شمار و بر حسب حوزه محتوای کتاب منبع محاسبه می شود.

انجام ترجمه کتاب چقدر طول می کشد؟

خدمات ترجمه کتاب ترجمک در سه پلن زمانی ارائه می شود. در پلن عادی ترجمه با توجه به تعداد کلمات کتاب اصلی، طی یک روند طیبعی و عادی انجام می شود. در پلن نیمه فوری به ازای هر ۲۰ هزار کلمه کتاب سه روز در نظر گرفته می شود. در پلن فوری به ازای هر روز ۱۰ هزار کلمه در نظر گرفته می شود. بنابراین یک کتاب ۴۰ هزار کلمه ای در طی ۴ روز انجام می شود. این زمانبندی نمونه بوده و زمان ترجمه کتاب شما ممکن است کوتاه تر یا طولانی تر باشد.

چگونه از امنیت اسناد و محتوای خود اطمینان حاصل کنیم؟

کلیه اسناد و محتوا و داده های ارائه شده به ترجمک به عنوان یک کلیت شخصی در نظر گرفته می شود و محرمانه می ماند. ترجمک تحت هیچ شرایطی بدون توافق مشتری اطلاعات وی را در اختیار افراد حقیقی یا حقوقی دیگر قرار نمی گیرد.

[icon name=”angle-double-left” class=”” unprefixed_class=””]

توجه: مطلب زیر ماشینی بوده و با هدف سئو و بهینه سازی بازدید سایت درج شده است. نیازی به خواندن آن نیست.
ترجمه کتاب | سفارش ترجمه کتاب | سفارش ترجمه کتاب به انگلیسی و سایر زبان‌های زنده دنیا، توسط تیم حرفه‌ای مترجم کتاب در ترجمک در کوتاه‌ترین زمان و با بالاترین کیفیت انجام در پلن های ترجمه فوری، ترجمه ارزان، ترجمه تخصصی، ترجمه ویژه انجام می شود.
مراحل ترجمه کتاب به چه شکل است؟ ترجمه کتاب چند مرحله دارد؟ ترجمه کتاب همراه با ویراستاری کتاب انجام می شود؟ قیمت ترجمه کتاب چگونه محاسبه می‌شود؟ نمونه خوانی جز قیمت ترجمه کتاب است؟ ترجمه کتاب به چه زبان‌هایی انجام می‌شود؟ آیا امکان ترجمه کتاب به‌صورت فوری وجود دارد؟ آیا امکان ترجمه کتاب اقتصادی و ارزان داریم؟
چگونه یک کتاب ترجمه کنیم؟ ترجمه کتاب چه مراحلی دارد؟ آیا هر کسی می‌تواند برای ترجمه یک کتاب خارجی اقدام کند؟ ترجمه کتابی که هم مفهوم را منتقل کرده و هم نثر ساده و روانی داشته باشد کار ساده ای نیست. تیم ترجمه کتاب انتشارات ترجمک تیم ویژه ای برای ترجمه کتاب است که ترجمه تخصصی همراه با ویراستاری و نمونه خوانی انجام می دهد.

 • آیا کیفیت ترجمه کتاب مهم است؟
 • چگونه خیالم بابت کیفیت ترجمه کتابم راحت باشد؟
 • نگران حفظ محرمانگی ترجمه کتاب خود هستم، چه کار کنم؟
 • آیا سفارش ترجمه کتاب من شامل تخفیف خواهد شد؟
 • ترجمه کتاب فنی مهندسی و ترجمه کتاب ادبی و کتاب هنری انجام می شود؟
 • ترجمه کتاب چیست؟
 • ترجمه کتاب چگونه انجام می شود؟
 • چند نوع ترجمه کتاب داریم؟
 • ترجمه کتاب از انگلیسی به فارسی چطور انجام می شود؟
 • ترجمه کتاب از فارسی به انگلیسی با کیفیت چگونه است؟
 • چگونه کتاب پزشکی ترجمه کنیم؟
 • ترجمه پایان نامه از فارسی به انگلیسی انجام دهیم؟

گروه ترجمه تخصصی انتشارات ترجمک که شامل گروه بزرگی از مترجمان حرفه ای است، به شما کمک می کند تا کتاب های مد نظر خود را با قیمت مناسب، در زمان مقرر و با کیفیت عالی تحویل بگیرید. در شروع ترجمه کتاب امکان دریافت نمونه برای ترجمه کتاب وجود دارد و می توانید مترجم کتاب خود را انتخاب کنید.
آیا در ترجمه کتاب تخفیف اعمال خواهد شد؟ با توجه به نوع کتاب و زبان ترجمه کتاب ممکن است شامل تخفیف ترجمه کتاب شود. می توانید کتاب فارسی خود را به زبان کشورهای دیگر ترجمه کرده و توسط ناشر خارجی همیار انتشارات ترجمک به چاپ برسانید.
امکان ترجمه تخصصی به زبان‌های دیگر وجود دارد؟ می توانید کتاب یا پایان نامه فارسی خود را به ترجمک بسپارید. ترجمک کتاب فارسی یا پایان نامه فارسی شما را به زبان انگلیسی ترجمه کرده و توسط ناشرین همیار در خارج به چاپ می رساند.
ترجمه کتاب در ترجمک در ۴ گام از مراحل ترجمه کتاب انجام می شود. چه کتابی را می خواهید ترجمه کنید؟ آیا قصد دارید بعنوان مترجم کتاب فعالیت کنید، یا قصد سفارش ترجمه کتاب را دارید؟ چگونه کتاب ترجمه کنیم؟ ترجمه کتاب بصورت ترجمه آنلاین در انتشارات ترجمک انجام می شود.
انواع ترجمه کتاب، ترجمه ژورنال، ترجمه پایان نامه و ترجمه کتاب و مجلات انگلیسی و فارسی با کیفیت بالا در تمامی زمینه های تخصصی و عمومی و فیلد های دانشگاهی در گروه ترجمه آنلاین انجام می گردد. چگونه برای ترجمه کتاب انتخاب کنیم؟ نحوه ترجمه کتاب چگونه است؟ مراحل ترجمه را گام به گام به شما آموزش می دهیم و در این راه به شما کمک می کنیم.
چگونه می توانم ترجمه کتاب مورد علاقه ام را استعلام نمایم؟ کافی است فرم ثبت سفارش ترجمه کتاب را تکمیل کنید و پیش فاکتور دریافت کنید. ترجمه تخصصی کتاب انگلیسی به فارسی و هزینه ترجمه پایان نامه از فارسی به انگلیسی دریافت کنید.
ترجمه کتاب، بازآفرینی در ترجمه کتاب، باز آفرینی در ترجمه کتاب؟ باز آفرینش در ترجمه کتاب، بازآفرینش در ترجمه کتاب چیست؟ چرا ترجمه معکوس در ترجمه کتاب لازم است؟ مهارت ترجمه معکوس و مراحل ترجمه معکوس کدامند؟ در ترجمه کتاب چه خصوصیاتی لازم است؟
ترجمه فوری کتاب، ترجمه ارزان کتاب، ترجمه اقتصادی کتاب، ترجمه آنلاین کتاب، ترجمه کتاب تخصصی، ترجمه تخصصی پزشکی، ترجمه تخصصی پرستاری، ترجمه تخصصی دامپزشکی، ترجمه تخصصی تغذیه و ترجمه مقرون به صرفه کتاب با فوریت انجام می شود؟
انجام ترجمه کتاب‌های قطور علمی و ادبی در انتشارات ترجمک روال خاصی دارد. شما می‌توانید برای ترجمه کتاب خود درخواست نمونه ترجمه داده، مترجم خود را انتخاب کرده و سپس دستور اجرا دهید. اطلاعاتی در مورد هزینه ترجمه کتاب، اصول ترجمه کتاب، ترجمه کتاب تخصصی، استخدام مترجم، سفارش ترجمه کتاب، ترجمه آنلاین کتاب، ترجمه کتاب علمی، دریافت کنید.
ترجمه کتاب، مهارتی است که هر مترجمی این مهارت را ندارد. اگر مترجم مبتدی هستید و صرفا متون کوتاه چند بندی را ترجمه می کنید. برای این که مترجم یک کتاب شوید باید مهارت های ترجمه کتاب را کسب کرده و مراحل ترجمه کتاب را بشناسید.
انتخاب کتاب مناسب برای ترجمه. اولین گام در ترجمه کتاب، انتخاب کتاب مناسب برای ترجمه است. سفارش ترجمه تخصصی کتاب با بهترین قیمت و کیفیت در ترجمک.
ترجمه کتاب تخصصی، انگلیسی و فارسی. ترجمه کتاب (Book Translation) و اهمیت آن زمانی نقش پیدا می‌کند که مترجم حرفه ای است و می داند چگونه کتاب ترجمه و چاپ کنیم؟ مراحل انتخاب، ترجمه و چاپ کتاب را می شناسد.
چگونه کتابهای جدید و ترجمه نشده را پیدا کنیم؟ کافی است موضوع و رشته تخصصی خود را به مسئول گروه ترجمه کتاب انتشارات ترجمک اعلان کنید و لیستی از کتاب های ترجمه نشده و کتاب مناسب برای ترجمه دریافت کنید. ترجمه کتاب توسط مترجمان هر رشته انجام می شود. انتشارات ترجمک تیم ترجمه تخصصی قدرتمندی دارد که از مترجم های حرفه ای کتاب قادر به ترجمه ای دقیق و سلیس با موضوع مختلف تشکیل شده است.
چگونه یک کتاب ترجمه و چاپ کنیم – ترجمه کتاب همانند ترجمه‌ی یک مقاله و یا متن انگلیسی نیست. اگر علاقه‌مند به ترجمه کتاب هستید یا با انتخاب کتاب انگلیسی برای ترجمه نمی‌دانید ترجمه فارسی از آن کتاب وجود دارد یا نه می‌توانید کتابهای ترجمه شده به فارسی را جستجو کنید. مراحل ترجمه کتاب – چگونه یک کتاب ترجمه کنیم؟ ترجمه کتاب و تمام مراحلی که باید برای چاپ و ترجمه یک کتاب انجام دهید را از صفر تا صد در این مقاله ، انتشارات ترجمک به شما به صورت رایگان کمک میکند.
می‌خواهید کتاب ترجمه کنید – چطور یک کتاب به نام خودم ترجمه کنم؟ – معرفی کتاب برای ترجمه – آیا ترجمه و چاپ کتابی که قبلا ترجمه شده کسر امتیاز دارد؟ مراحل ترجمه و چاپ کتاب چیست – ترجمه کتاب های تخصصی توسط مترجمان متخصص و با تجربه انجام می گیرد. ترجمه کتاب های انگلیسی و فارسی کلیه رشته های دانشگاهی.
امروزه ترجمه کتاب از نیازهای اساسی برای انتقال علم و دانش بین جوامع می باشد. ترجمه کتاب باید با دقت کامل انجام شود تا انتقال مفهوم از زبان مبدا به مقصد به درستی انجام شود. چگونه برای شروع ترجمه کتاب های پزشکی، رمان، عمومی و غیره آماده شویم. مهم نیست که قصد دارید ترجمه تخصصی کتاب خاصی را انجام دهید کافی است با گروه ترجمه کتاب انتشارات ترجمک تماس بگیرید.