تبدیل PDF به ایبوک

خدمات تبدیل PDF به ایبوک – لیست نرم افزارهای مورد استفاده

تبدیل PDF به ایبوک: آیا می دانید pdf چیست؟ چند نوع فرمت pdf وجود دارد؟ چگونه فایل pdf را تبدیل کنیم؟ چگونه فایل pdf را به ایبوک تبدیل کنیم؟ چه نرم افزارهایی برای تبدیل pdf به ایبوک استفاده می شود؟ در این مقاله به بحث در مورد تبدیل pdf به ایبوک و معرفی نرم افزارهای مورد استفاده برای تبدیل pdf می پردازیم.

در این مقاله می خوانیم:

فرمت pdf دارای فرمت و قالب بندی ثابت است و براحتی قابل تبدیل و انتقال (پرتابل) است. پسوند pdf سرنام Portable Document Format به معنی قالب انتقال سند است. از آنجایی که در تبدیل محتوا به pdf قالب بندی و ساختار متن ثابت می ماند، این فرمت از جذابیت بیشتری نسبت به ایبوک برخوردار بوده و عمومیت بیشتری دارد.

نرم افزارهای لوکال و آنلاین پراستفاده در تبدیل PDF به ایبوک

راه های زیادی برای تبدیل pdf به ایبوک وجود دارد و در حقیقت برای این پروسه نرم افزارهای رایگان زیادی در دسترس است. هرچند عملکرد آنها فرق داشته و بعضی تبدیلی با کیفیت بهتر انجام می دهند. این مسئله بخصوص در تبدیل فایل pdf فارسی به ایبوک از اهمیت بالاتری برخوردار است.

تبدیل PDF به ایبوک - خدمات تبدیل PDF به ایبوک
در ادامه لیستی از پراستفاده ترین و رایجترین نرم افزارهای تبدیل pdf به ایبوک معرفی می شود:

نرم افزار Book designer

این نرم افزار در طراحی کتاب الکترونیک (ایبوک) و تبدیل فرمت های مختلف به ایبوک استفاده می شود. این نرم افزار تقریبا از تمامی قالب های استاندارد ایبوک پشتیبانی کرده و بطور وسیعی استفاده می شود. کل پروسه تولید و تبدیل کتاب الکترونیک یا ایبوک در این نرم افزار بطور کارآمد و مکفی انجام می شود و کاربر پسند است.

نرم افزار PDF to ePub converter

این نرم افزار در تبدیل انواع تصویر به فایل pdf کمک می کند در حالی که موقعیت قرار گیری و سایز آنها را حفظ می کند. پس از انجام تبدیل می توان DPI تصاویر را ست کرد تا در خروجی درست نمایش یابند. این نرم افزار دارای صفحه پیش نمایش است که به انجام اصلاحات و مرتب کردن اندازه تصاویر و رسیدن به نتیجه مطلوب مورد نظر کمک می کند.

نرم افزار Xilisoft PDF to EPUB converter

نرم افزار تبدیل pdf به ePub زایلوسافت یک نرم افزار فوق العاده قدرتمند است که امکان تبدیل تمامی فایل های pdf به قالب ایبوک (ePub) را فراهم می سازد. این مبدل برآیند خوبی دارد اگر می خواهیم فایل pdf را با کتابخوان باز کنیم. تمام کاری که باید انجام دهیم بارگذاری فایل و زدن دکمه Convert است.

وبسایت online-convert.com

این وبسایت برای کاربران امکان بارگذاری فایل pdf و تبدیل آن به قالب های مختلف مورد نیاز را فراهم ساخته است. نیازی به دانلود یا نصب نرم افزار خاص بر روی سیستم کاربر نیست.

یکی از بهترین گزینه های برای تبدیل calibre pdf به ePub می باشد. پس از بارگذاری فایل مورد نظر از هارد دیسک، گوگل درایو (Google Drive) یا دراپ باکس (Dropbox) خود، دکمه را کلیک کرده و بعد از چند ثانیه فایل تبدیل شده برای دانلود آماده می شود.

مبدل PDF رایگان PDFMate

نرم افزار PDFMate یکی از نرم افزارهای رایگان برای تبدیل قالب pdf به فرمت ایبوک می باشد. در این تبدیل از ابزارهای ساده تعبیه شده نیز می توان استفاده کرد. این نرم افزار دارای ویژگیOCR سر خود است که برای تبدیل فایل های اسکن شده مناسب است.

اگر به دنبال بهترین مبدل pdf به ePub هستید، می توانید از این نرم افزار استفاده کنید. بعلاوه، این نرم افزار امکان ویرایش و سفارشی سازی صفحات حین تبدیل را می دهد. مثلا می توان فقط پاراگراف های خاصی یا صفحات خاصی از یک فایل pdf را تبدیل کرد.

نرم افزار Calibre

این یک نرم افزار متن باز است و برای تولید ایبوک یا کتاب الکترونیک و کار کردن با فایل های ایبوک (ePub) بر روی مایکروسافت ویندوز و لینوکس طراحی شده است. Calibre می تواند فایل های pdf را به قالب های مختلف زیادی تبدیل کند.

البته بایستی طریقه تبدیل pdf به ePub در نرم افزار Calibre را بلد باشید. زمان تبدیل و تولید ایبوک در صورتی که تجربه کافی ندارید توصیه می شود از خدمات سرویس دهندگان حرفه ای چون ترجمک استفاده کنید.

نرم افزار مبدل iSkysoft PDF

نرم افزار مبدل pdf آی اسکای سافت یکی از ابزارهای رایج برای تبدیل قالب pdf استاندارد و رمزگذاری شده به ایبوک می باشد. این برنامه به کاربر اجازه می دهد که اسناد را در زمان سریعتری تبدیل کنند. نرم افزاری رایگان بوده و ویژگی های مفید زیادی دارد.

مبدل ایبوک خودکار کیندل

تبدیل PDF به ایبوک - تبدیل و دیجیتال سازی

مبدل ایبوک خودکار Kindle یکی از نرم افزارهایی است که می تواند فایل های HTML ، pdf یا LIT را به فرمت ePub تبدیل کند. این نرم افزار پروسه تبدیل را تسهیل کرده است و براحتی می توان کار تبدیل را انجام داد.

تبدیل pdf به ePub در این نرم افزار خیلی سریعتر است. می توان حاصل تبدیل این نرم افزار را در دستگاه کیندل خوان با هر فرمتی مطالعه کرد.

خدمات تبدیل PDF به ایبوک (ePub) ترجمک

هرچند نرم افزارهای متنوعی برای تبدیل لوکال و وبسایت های زیادی برای تبدیل آنلاین فایل های pdf به فرمت ePub یا کتاب الکترونیک استاندارد وجود دارد، اما اگر می خواهید ترجمه کتاب یا کتاب تالیف و گردآوری خود را به ایبوک تبدیل کرده و توزیع نمایید، بهتر است از خدمات حرفه ای استفاده کرده و حاصل زحمات خود را بطور اصولی منتشر نمایید.

خدمات تبدیل ایبوک ترجمک کار تبدیل فایل pdf شما به ایبوک را با بهترین کیفیت، ظاهر بصری استاندارد یک کتاب چاپی، تصاویر با کیفیت، امکان درج ویدیو و فایل صوتی؛ انجام می دهد. می توانید بخشی از فایل خود را برای تبدیل رایگان به ما بسپارید و خدمات تبدیل ترجمک را تست کنید.

اگر به رمز گذاری کتاب خود نیاز دارید و می خواهید مدیریت حقوق اسناد (DRM) کتاب خود را حین تبدیل به ایبوک انجام دهید، می توانید این امر را به کد نویس های حرفه ای ترجمک بسپارید و کتابی با توانایی حفظ حقوق شما دریافت نمایید.

توجه: مطلب زیر ماشینی بوده و با هدف سئو و بهینه سازی بازدید سایت درج شده است. نیازی به خواندن آن نیست

نحوه دیجیتال سازی – لذا گزینه کارآمد، دیجیتال‌سازی اسناد و تبدیل بایگانی کاغذی به الکترونیکی و مدیریت صحیح آن است. تحلیل وضعیت دیجیتال سازی منابع شنیداری در آرشیوهای سازمان – تبدیل منابع آنالوگ به دیجیتال و دیجیتال به دیجیتال
دیجیتال‏سازی: یکی از روشهای عمده، ساخت آثار دیجیتالی است. به زبان ساده، دیجیتال‏سازی تبدیل هر نوع محمل ثابت یا آنالوگ (مانند کتاب، مقاله‌های نشریات، عکس) به داده و متن دیجیتال اطلاق می شود.
دیجیتال سازی اسناد – با تبدیل همه اسناد کاغذی و دیجیتال به محتوای دیجیتالی قابل استفاده و ارسال مستقیم آن به برنامه های دارای قابلیت جستجو و ویرایش اسناد به بهینه شدن بهره وری سازمان شما کمک می شود.

نحوه دیجیتال سازی

تبدیل بایگانی سنتی به محتوای کارآمد دیجیتال – دیجیتال سازی دفتر اسناد قدیمی، تبدیل و دیجیتال سازی پرونده های مدارس، بانک ها، ادارات و سازمان ها، تجربه دیجیتال روی مطالب کاغذی، مراحل اسکن اسناد و مدارک و پرونده ها، استفاده از OCR برای دیجیتال کردن و تبدیل اسناد بحث می شود.
مراحل اسکن اسناد و مدارک از کاغذی تا دیجیتالی | گردآوری – آماده سازی – اسکن – فرآیند های پس از اسکن – نمونه اسکن – انتقال فایل ها – بازگرداندن اوراق فیزیکی. … مراحل اسکن اسناد و مدارک که ما برای تبدیل کاغذ به فایل دیجیتالی انجام می دهیم.
دلایل دیجیتال سازی پرونده های بایگانی – فایل های دیجیتال نسبت به اسناد فیزیکی در مواردی مناسب تر است و دیجیتالی سازی پرونده های بایگانی برای ایجاد امکان جستجو ویرایش مدارک و دستری راحتتر انجام می شود و دبیرخانه کاغذی و فیزیکی را به فایل های دیجیتالی تبدیل و مدیریت خدمات اسناد الکترونیکی راحتتر می شود.
اما در مجموع در همه بایگانی ها ساماندهی اسناد در دو بخش فیزیکی و الکترونیک وجود دارد و در این بخش اسناد بصورت فیزیکی دریافت و پس از انجام عملیات آماده سازی و اسکن اسناد و مدارک، پرونده ها تبدیل به فایل دیجیتال می گردند و در صورت لزوم میکروفیلم اسناد نیز تهیه میگردد.

نحوه دیجیتال سازی کتاب و مدارک

تبدیل و دیجیتال کردن پرونده ها و اطلاعات فیزیکی امکان اعمال سطح دسترسی و میزان دسترسی به پرونده ها و پوشه ها را فراهم می سازد و آرشیو الکترونیک پرونده های پزشکی برای دسترسی سریع به اطلاعات مهم است. این تغییر در سیستم پاسخگویی به بیماران می تواند بسیار کارآمد باشد.
فرآیندهای فیزیکی مقدار قابل توجهی از زمان روزانه یک دفتر پزشکی را دربرمی گیرند و هزینه های اجرایی را افزایش می دهد؛ اسکن و دیجیتال سازی پرونده های پزشکی موجب دسترسی سریعتر به اطلاعات بیماران می شود و اسکن اسناد و مدارک برای دیجیتال کردن اسناد لازم است و از نرم افزار OCR برای تبدیل متن کاغذی به متن دیجیتال استفاده می شود.
اسکن مدارک و آرشیو دیجیتال. اسکن اسناد، مدارک و پرونده های واحدهای مختلف هر شرکت و سازمانی در هر ابعاد فعالیتی, علاوه بر حفظ اطلاعات موجب دسترسی راحتتر می شود و عمده مشکل شرکت ها و سازمان ها دسترسی به مکاتبات فیزیکی گذشته است که با اسکن و دیجیتال سازی رفع می شود.
تبدیل پرونده فیزیکی به دیجیتال سازی – خدمات آرشیو الکترونیک لازم است بنابراین آرشیو دیجیتال آرشیوی است که اسناد الکترونیک به منظور حفاظت و نگهداری دائمی در مخزن دیجیتال و امکان دسترسی کاربران در هر لحظه به اسناد با تعیین حقوق دسترسی مناسب; افزایش ایمنی فیزیکی پرونده ها و اسناد; حفظ و پاکیزگی محیط زیست می گردد.

دیجیتال سازی آرشیو

دیجیتال سازی – اطلاعات یکی از ارزشمندترین منابع سازمان‌ها بوده و روند رو به رشد آن، لزوم حفظ، دیجیتال سازی و دسترس پذیری سریع از طیق OCR را ایجاد کرده است و در چنین شرایطی هزینه رجوع به برگی از اسناد در میان انبوه پرونده‏ ها کم شده و لذا گزینه کارآمد، دیجیتال‌سازی اسناد و تبدیل بایگانی کاغذی به الکترونیکی و قابل جستجو و ویرایش می گردد.
تبدیل پرونده فیزیکی به دیجیتال سازی، اسکن مدارک با کامپیوتر، نمونه قرارداد اسکن پرونده ها، اسکن اسناد، اسکن مدارک چیست، نرم افزار بایگانی دیجیتال، اسکن پرونده های اداری، نرم افزار بایگانی اسناد اسکن شده، پروژه اسکن اسناد از واژه های کلیدی جستجو شده در مورد تبدیل دیجیتال است.
مدیریت مستندات – این تعریف سازمانی، ناشی از تئوری سازی اولیه بایگانی‌ها و سیستم‌های ثبت دیجیتال است که شامل کنترل‌های دسترسی مبتنی برسطح دسترسی است و ازینرو مدیریت هر سوابق فیزیکی و الکترونیکی را مد نظر دارد همچنین در طول چرخه عمر پرونده، مسائل مربوط به امنیت، حفظ حریم خصوصی، دسترسی سریع و دسترس پذیری، OCR و تبدیل دیجیتال انجام می شود.

اسکن اسناد پزشکی

پس از اسکن اسناد، به طور خیلی ساده مدارک کاغذی طی پروسه ای اسکن و به تصاویر دیجیتال تبدیل می شوند. سپس تصاویر دیجیتال پرونده های پزشکی با OCR به متن قابل ویرایش و جستجو تبدیل می شود که می تواند سبب کاهش مقدار ذخیره سازی پرونده های فیزیکی شود و در پایگاه داده مربوطه ذخیره می شود.
تدوین راهبرد مدیریت اسناد الکترونیکی: برنامه دولت الکترونیکی، طراحی و پیاده سازی سامانه مدیریت. اسناد، پیش نیازهای تبدیل و پردازش منابع دیجیتال، تضمین می شود که همه پرونده های فیزیکی در دفتر ثبت اسناد ذخیره و سپس اسکن و تبدیل OCR شده و به صورت متن قابل ویرایش و جستجو در بانک اطلاعاتی ذخیره می شود.
اسکن اسناد و پرونده های وام بانک ها از طریق اسکن اسناد و مدارک که ابتدا پرونده های وام و تراکنش های مشتری بانک اسکن شده، سپس OCR می شود و به صورت فایل متنی و قابل ویرایش در صفحه گسترده اکسل ذخیره می شود. سپس فایل های اکسل به بانک اطلاعاتی اکسس منتقل می شود و به برنامه بانک وصل می شود.
پرونده های کاغذی بیمار در مقایسه با پرونده های دیجیتال (اسکن شده) به صورت تبدیل اسناد پزشکی کاغذی به دیجیتال تبدیل می شود. آماده سازی اسناد پزشکی برای شروع فرآیند پروژه اسکن اسناد پزشکی، با تبدیل OCR موجب دسترس پذیری بالا و امکان جستجوی پرونده های بیمارستانی با واژه های کلیدی مختلف می شود.

سند بانکداری و تحول دیجیتال

تبدیل اسناد بانکداری، پرونده های وام و جعاله، ضمان های مالی و خیارات و اسناد بانکی به پرونده های دیجیتال انجام می شود. تحول دیجیتال در حوزه بانکداری، مدل کسب و کار، نحوه ارتباط و تعامل با مشتری، فرآیندهای است که با دیجیتال سازی موجب تسریع فعالیت می شود.
خدمات اسکن – فرآیند تبدیل داده های فیزیکی به داده های دیجیتالی، داده های خام را تولید نموده که این داده ها از طریق اسکن اسناد کاغذی و تبدیل OCR به اسناد و متن دیجیتال قابل جستجو انجام می شود. خدمات تخصصی اسکن و تصویربرداری از پرونده ها، اسناد و مدارک در سازمان های مختلف با استفاده از اسکنرهای الران خودکار با سایز مختلف و ذخیره سازی و تحویل مستندات اسکن شده در بانک های اطلاعاتی و تلفیق با برنامه اختصاصی بانک و شرکت ها و تحویل برروی CD ، DVD و یا Hard انجام می شود.
مدیریت آرشیو الکترونیکی – تبدیل الکترونیک | مدیریت آرشیو الکترونیکی, یکپارچه سازی, اتوماسیون اداری, دورکاری مهم است و ضرورت حفظ و نگهداری فیزیکی و الکترونیکی این اسناد موجب به وجود آمدن تبدیل دیجیتال می شود و پس‌ازآنکه یک ساختار و یا پرونده در سیستم آرشیو طراحی شد، برای ورود داده سندها و فرم نمایش تنها برای دیدن اسناد است بدون آنکه بتوان آنها را تغییر داد.

اسکن اسناد

اسکن نقشه, اسکن کتاب, اسکن طولی, ایجاد آرشیو دیجیتال, بایگانی الکترونیکی, ارائه خدمات اسکن پرونده های پزشکی ، مالی ، حقوقی و تحصیلی و تبدیل OCR برای تبدیل به متن قابل ویرایش و جستجو انجام می شود. خدمات اسکن حرفه ای اسکن اسناد و مدارک پرسنلی. اسکن اسناد و مدارک پزشکی. اسکن اسناد و مدارک حقوقی. اسکن اسناد و مدارک مالی. اسکن اسناد و مدارک آموزشی. اسکن اسناد و مدارک پژوهشی.
اسکن اسناد و مدارک -خدمات اسکن اسناد – اسکن اسناد و مدارک با رعایت اصول و کیفیت عالی. اسکن اسناد اداری، مالی، پزشکی و سایر مدارک با دستگاه های مجهز و پرسنل مجرب و تبدیل محتوای فیزیکی به محتوای دیجیتال قابل ویرایش و جستجو انجام می شود. خدمات اسکن اسناد شامل ایجاد اسناد دیجیتال و کامپیوتری برای دسترس پذیری بهتر، جستجو و بهره وری بالاتر است.

خدمات اسکن مورد نیاز در هر شرکت و سازمانی

معمولا” شامل اسکن اسناد و پرونده پرسنلی و اسکن مدارک و پرونده های مختلف فیزیکی است و اسکنر های پیشرفته مدارک (Document Scanner) آماده ارایه خدمات اسکن به شما می باشد.
خدمات اسکن، خدمات اسکن کتاب، اسکن اسناد، قیمت اسکن مدارک، خدمات اسکن سه بعدی، اسکن پرونده های اداری، اسکن و تبدیل مدارک فیزیکی به دیجیتال، تبدیل پرونده فیزیکی به پرونده دیجیتال، تبدیل مدارک و کتاب های کاغذی به متن کامپیوتری قابل جستجو ویرایش از واژه های کلیدی مهم است که پوشش داده می شود.