تبدیل فلش به HTML5

چگونه فایل های FLASH خود را به HTML تبدیل کنیم؟

تبدیل فلش به HTML5: آیا می دانید فایل Flash چیست؟ فایل HTMLچیست؟ نسخه ۵ فرمت HTML چه تفاوتی دارد؟ چگونه فایل های FLASH خود را به HTML تبدیل کنیم؟ ضرورت تبدیل Flash به HTML5 چیست؟ چگونه Flash به HTML5 تبدیل می شود و چه کاربردهایی دارد؟ در این مقاله سوالات فوق تا حدودی بحث می شوند.

در این مقاله می خوانیم:

تبدیل فایل های فلش قدیمی به فایل HTML5

خدمات تبدیل و دیجیتال سازی ترجمک با رویکرد مشتری مدار خود امکان تبدیل انواع محتوا به فرمت های دیگر را دارد. از جمله این خدمات می توان به سرویس تبدیل Flash به HTML5 اشاره کرد که ما را قادر ساخته است محتوای بهینه شده مشتری از نظر ظاهر و کارکرد و اجرا را به فرمت های دیگر تحویل دهیم.

ترجمک از بهینه و مطلوب بودن تمامی پروژه های تبدیل دیجیتال خود اطمینان حاصل می کند. سرویس تبدیل و دیجیتال سازی اسناد ترجمک همیاری چند جانبه با مشتری داشته و علاوه بر تبدیل فرمت فایل، فایل حاصل از تبدیل و برآیند دیجیتال سازی را از نظر ظاهر و محتوا و اجرا بهینه می کند، از جمله تبدیل اسناد و فایل های Flash به HTML5.

تیم تبدیل و دیجیتال سازی ترجمک برترین رویه های و تکنیک ها را برای تبدیل قالب محتوای مشتری برپایه نیاز و درخواست مشتری، بکار می بندد. صرفنظر از پیچیده و سخت بودن فرآیند تبدیل و مهاجرت از Flash به HTML5، ما توقعات شما را برآورده ساخته و با تکنیک های برتر خود بطور موفقیت آمیزی پروژه های تبدیل Flash به HTML5 را برای شما اجرا می کنیم.

سرویس تبدیل و دیجیتال سازی ترجمک انواع فایل های فلش را تبدیل می کند از جمله FLA، as (اکشن اسکریپت)، SWF و محتوای سرشار از خصیصه و غنی HTML5 را به شما تحویل می دهد. همچنین اطمینان حاصل می کنیم که تمامی محتوای ارثی و سنتی فایل شما در دستگاه های پرتابل مثل تبلت، گوشی هوشمند و کتابخوان اجرا شود و با سیستم های عامل موجود در صنعت سازگار باشد.

تبدیل فلش به HTML5

ویژگی های کلیدی تبدیل Flash به HTML5

 • طراحی و دیزاین Flash به طراحی و دیزاین HTML5
 • فایل های SWF به فایل های HTML5
 • وبسایت Flash به وبسایت HTML5
 • انیمیشن Flash به فرمت HTML5 و CSS3
 • ویدیوهای Flash به ویدئوی HTML5
 • بازی های Flash به بازی هایی با فرمت HTML5
 • محتوای آموزش الکترونیک مبتنی بر Flash به محتوای مبتنی بر HTML5

تیم تبدیل و دیجیتال سازی ترجمک از متخصص های حوزه های مختلف تشکیل شده و روند جامعی برای تبدیل موفق فایل های شما اجرا می کند. ما از کارایی و اثربخشی پروژه تبدیل Flash به HTML5 اطمینان حاصل می کنیم و فایل خروجی را طوری تدوین می کنیم که با اکثریت تجهیزات جدید سازگار باشد.

ما از آخرین و به روز ترین نرم افزارهای تبدیل Flash به HTML5 استفاده می کنیم و تمامی استانداردهای عملکرد برتر در اجرا پروژه های تبدیل فرمت و دیجیتال سازی را در تمامی جنبه های اجرایی پروژه لحاظ می کنیم. تبدیل محتوای چند رسانه ای به HTML5 به شکلی انجام می شود که حائز خصیصه های انیمیشن برتر، تعاملی و افکت و جلوه های مربوطه باشد.

چرا تبدیل فایل های Flash به HTML5 لازم می شود؟

تبدیل و دیجیتال سازی اسناد و مدارک

 • با استفاده از فناوریRIA می توان ترتیبی داد که روبوت های موتور جستجوگر (مرورگرها) کل محتوای شما را کرال و ایندکس کنند
 • با این برنامه نویسی هزینه های RIA بطور چشمگیری کاهش می یابد
 • خصیصه های پیشرفته انیمیشن و رسانه ای را می توان به شیوه ای هزینه-اثربخش تر در کار تلفیق می شود
 • مرورگرها برای HTML5 محدودیتی نداشته و توسط همه مرورگرها پشتیبانی می شود
 • تبدیل کردن امکان ناوبری، ریسپانسیو شدن، واسط کاربری حرفه ای و کاربر پسند فراهم می سازد
 • فایل های HTML5 با سایز صفحه موبایل سازگار بوده و امکان پشتیبانی رسانه ای غنی فراهم می شود

مزایای استفاده از سرویس تبدیل و دیجیتال سازی ترجمک

مزایای استفاده از سرویس تبدیل Flash به HTML5 ترجمک عبارتست از:

تبدیل و دیجیتال کردن پرونده و اسناد و مدارک

 • تجربه وسیع ما به درک و فهم دقیق نیازهای کاربر به شیوه ای مفصل و با جزئیات کمک کرده است
 • تیم تبدیل آزمایشات مختلفی روی فایل منبع انجام داده و در سراسر فرآیند تبدیل روی کیفیت تمرکز دارد
 • تیم از متخصصان مختلف از جمله طراحی گرافیک، توسعه دهنده برنامه های آموزش الکترونیک تشکیل شده که در این حوزه از تبدیل و دیجیتال سازی صاحبنظر هستند.
 • بهترین منابع و فناوری ها برای عرضه با کیفیت ترین خروجی HTML5 با هم تلفیق شده است.
 • طراحی و چیدمان خروجی فوق العاده جذاب بوده و همه گروه ها سنی و اجتماعی را تحت تاثیر قرار می دهد
 • رعایت حریم و محرمانه ماندن اطلاعات مشتریان تضمین شده و استانداردهای عملکرد و کدهای اخلاق حرفه ای رعایت می شود
 • فایل های HTML5 تولید شده توسط تیم با انواع دستگاهها و پلتفرمها از جمله اندروید، ویندوز، IOS، بلک بوری و انواع تجهیزات تحت وب سازگاری خواهد داشت.
 • ما امکان تلفیق انواع مختلف رسانه های تعاملی شامل انیمیشن های دو بعدی، ویدئو، صوت، تصویر و استوری بورد را برای بهبود تاثیر و اجرای اسناد تبدیلی را داریم.

خلاصه

با ثبت سفارش تبدیل Flash به HTML5، می توانید آسوده خاطر باشید که آماده ارائه پشتیبانی سطح بالا به شما هستیم، صرفنظر از اینکه سطح پیچیدگی و ملزومات پروژه شما چیست. ما تیمی هوشمند از متخصصان داریم که با تبدیل محتوای یادگیری الکترونیک و آموزش دور با فرمت فلش به فرمت HTML5 و تهیه نسخه وب براحتی کار کرده و تجربه کافی دارند.

تیم تبدیل و دیجیتال سازی ترجمک اطمینان حاصل می کند که در طی یک پروسه منطقی و علمی محتوا، گرافیک و سایر اجزای فایل شما به طور مطلوب و سازگار با کلیه دستگاهها و پلتفرمها؛ تبدیل می شود. اگر به تنظیم و پیکربندی خاصی نیاز دارید یا سفارش شما برای کاربری خاصی است، حین مشاوره با اپراتور اظهار نمایید و اطمینان داشته باشید که کلیه ملزومات پروژه شما رعایت شده و اجرا می شود.

تیم تبدیل و دیجیتال سازی ترجمک از صنایع آموزشی، تبلیغات و آگهی، آموزش دور، بازی و طراحی در تبدیل فایل های فلش به HTML5 پشتیبانی می کند. فایل های حاوی مهارت های محوری این صنایع که در قالب Flash تهیه شده اند را به شیوه ای هزینه-اثربخش و در کوتاه ترین زمان برای استفاده در وبسایت و همچنین اپلیکیشن های تحت وب و موبایل به قالب HTML5 تبدیل می کند.

توجه: مطلب زیر ماشینی بوده و با هدف سئو و بهینه سازی بازدید سایت درج شده است. نیازی به خواندن آن نیست

نحوه دیجیتال سازی – لذا گزینه کارآمد، دیجیتال‌سازی اسناد و تبدیل بایگانی کاغذی به الکترونیکی و مدیریت صحیح آن است. تحلیل وضعیت دیجیتال سازی منابع شنیداری در آرشیوهای سازمان – تبدیل منابع آنالوگ به دیجیتال و دیجیتال به دیجیتال
دیجیتال‏سازی: یکی از روشهای عمده، ساخت آثار دیجیتالی است. به زبان ساده، دیجیتال‏سازی تبدیل هر نوع محمل ثابت یا آنالوگ (مانند کتاب، مقاله‌های نشریات، عکس) به داده و متن دیجیتال اطلاق می شود.
دیجیتال سازی اسناد – با تبدیل همه اسناد کاغذی و دیجیتال به محتوای دیجیتالی قابل استفاده و ارسال مستقیم آن به برنامه های دارای قابلیت جستجو و ویرایش اسناد به بهینه شدن بهره وری سازمان شما کمک می شود.

نحوه دیجیتال سازی

تبدیل بایگانی سنتی به محتوای کارآمد دیجیتال – دیجیتال سازی دفتر اسناد قدیمی، تبدیل و دیجیتال سازی پرونده های مدارس، بانک ها، ادارات و سازمان ها، تجربه دیجیتال روی مطالب کاغذی، مراحل اسکن اسناد و مدارک و پرونده ها، استفاده از OCR برای دیجیتال کردن و تبدیل اسناد بحث می شود.
مراحل اسکن اسناد و مدارک از کاغذی تا دیجیتالی | گردآوری – آماده سازی – اسکن – فرآیند های پس از اسکن – نمونه اسکن – انتقال فایل ها – بازگرداندن اوراق فیزیکی. … مراحل اسکن اسناد و مدارک که ما برای تبدیل کاغذ به فایل دیجیتالی انجام می دهیم.
دلایل دیجیتال سازی پرونده های بایگانی – فایل های دیجیتال نسبت به اسناد فیزیکی در مواردی مناسب تر است و دیجیتالی سازی پرونده های بایگانی برای ایجاد امکان جستجو ویرایش مدارک و دستری راحتتر انجام می شود و دبیرخانه کاغذی و فیزیکی را به فایل های دیجیتالی تبدیل و مدیریت خدمات اسناد الکترونیکی راحتتر می شود.
اما در مجموع در همه بایگانی ها ساماندهی اسناد در دو بخش فیزیکی و الکترونیک وجود دارد و در این بخش اسناد بصورت فیزیکی دریافت و پس از انجام عملیات آماده سازی و اسکن اسناد و مدارک، پرونده ها تبدیل به فایل دیجیتال می گردند و در صورت لزوم میکروفیلم اسناد نیز تهیه میگردد.

نحوه دیجیتال سازی کتاب و مدارک

تبدیل و دیجیتال کردن پرونده ها و اطلاعات فیزیکی امکان اعمال سطح دسترسی و میزان دسترسی به پرونده ها و پوشه ها را فراهم می سازد و آرشیو الکترونیک پرونده های پزشکی برای دسترسی سریع به اطلاعات مهم است. این تغییر در سیستم پاسخگویی به بیماران می تواند بسیار کارآمد باشد.
فرآیندهای فیزیکی مقدار قابل توجهی از زمان روزانه یک دفتر پزشکی را دربرمی گیرند و هزینه های اجرایی را افزایش می دهد؛ اسکن و دیجیتال سازی پرونده های پزشکی موجب دسترسی سریعتر به اطلاعات بیماران می شود و اسکن اسناد و مدارک برای دیجیتال کردن اسناد لازم است و از نرم افزار OCR برای تبدیل متن کاغذی به متن دیجیتال استفاده می شود.
اسکن مدارک و آرشیو دیجیتال. اسکن اسناد، مدارک و پرونده های واحدهای مختلف هر شرکت و سازمانی در هر ابعاد فعالیتی, علاوه بر حفظ اطلاعات موجب دسترسی راحتتر می شود و عمده مشکل شرکت ها و سازمان ها دسترسی به مکاتبات فیزیکی گذشته است که با اسکن و دیجیتال سازی رفع می شود.
تبدیل پرونده فیزیکی به دیجیتال سازی – خدمات آرشیو الکترونیک لازم است بنابراین آرشیو دیجیتال آرشیوی است که اسناد الکترونیک به منظور حفاظت و نگهداری دائمی در مخزن دیجیتال و امکان دسترسی کاربران در هر لحظه به اسناد با تعیین حقوق دسترسی مناسب; افزایش ایمنی فیزیکی پرونده ها و اسناد; حفظ و پاکیزگی محیط زیست می گردد.

دیجیتال سازی آرشیو

دیجیتال سازی – اطلاعات یکی از ارزشمندترین منابع سازمان‌ها بوده و روند رو به رشد آن، لزوم حفظ، دیجیتال سازی و دسترس پذیری سریع از طیق OCR را ایجاد کرده است و در چنین شرایطی هزینه رجوع به برگی از اسناد در میان انبوه پرونده‏ ها کم شده و لذا گزینه کارآمد، دیجیتال‌سازی اسناد و تبدیل بایگانی کاغذی به الکترونیکی و قابل جستجو و ویرایش می گردد.
تبدیل پرونده فیزیکی به دیجیتال سازی، اسکن مدارک با کامپیوتر، نمونه قرارداد اسکن پرونده ها، اسکن اسناد، اسکن مدارک چیست، نرم افزار بایگانی دیجیتال، اسکن پرونده های اداری، نرم افزار بایگانی اسناد اسکن شده، پروژه اسکن اسناد از واژه های کلیدی جستجو شده در مورد تبدیل دیجیتال است.
مدیریت مستندات – این تعریف سازمانی، ناشی از تئوری سازی اولیه بایگانی‌ها و سیستم‌های ثبت دیجیتال است که شامل کنترل‌های دسترسی مبتنی برسطح دسترسی است و ازینرو مدیریت هر سوابق فیزیکی و الکترونیکی را مد نظر دارد همچنین در طول چرخه عمر پرونده، مسائل مربوط به امنیت، حفظ حریم خصوصی، دسترسی سریع و دسترس پذیری، OCR و تبدیل دیجیتال انجام می شود.

اسکن اسناد پزشکی

پس از اسکن اسناد، به طور خیلی ساده مدارک کاغذی طی پروسه ای اسکن و به تصاویر دیجیتال تبدیل می شوند. سپس تصاویر دیجیتال پرونده های پزشکی با OCR به متن قابل ویرایش و جستجو تبدیل می شود که می تواند سبب کاهش مقدار ذخیره سازی پرونده های فیزیکی شود و در پایگاه داده مربوطه ذخیره می شود.
تدوین راهبرد مدیریت اسناد الکترونیکی: برنامه دولت الکترونیکی، طراحی و پیاده سازی سامانه مدیریت. اسناد، پیش نیازهای تبدیل و پردازش منابع دیجیتال، تضمین می شود که همه پرونده های فیزیکی در دفتر ثبت اسناد ذخیره و سپس اسکن و تبدیل OCR شده و به صورت متن قابل ویرایش و جستجو در بانک اطلاعاتی ذخیره می شود.
اسکن اسناد و پرونده های وام بانک ها از طریق اسکن اسناد و مدارک که ابتدا پرونده های وام و تراکنش های مشتری بانک اسکن شده، سپس OCR می شود و به صورت فایل متنی و قابل ویرایش در صفحه گسترده اکسل ذخیره می شود. سپس فایل های اکسل به بانک اطلاعاتی اکسس منتقل می شود و به برنامه بانک وصل می شود.
پرونده های کاغذی بیمار در مقایسه با پرونده های دیجیتال (اسکن شده) به صورت تبدیل اسناد پزشکی کاغذی به دیجیتال تبدیل می شود. آماده سازی اسناد پزشکی برای شروع فرآیند پروژه اسکن اسناد پزشکی، با تبدیل OCR موجب دسترس پذیری بالا و امکان جستجوی پرونده های بیمارستانی با واژه های کلیدی مختلف می شود.

سند بانکداری و تحول دیجیتال

تبدیل اسناد بانکداری، پرونده های وام و جعاله، ضمان های مالی و خیارات و اسناد بانکی به پرونده های دیجیتال انجام می شود. تحول دیجیتال در حوزه بانکداری، مدل کسب و کار، نحوه ارتباط و تعامل با مشتری، فرآیندهای است که با دیجیتال سازی موجب تسریع فعالیت می شود.
خدمات اسکن – فرآیند تبدیل داده های فیزیکی به داده های دیجیتالی، داده های خام را تولید نموده که این داده ها از طریق اسکن اسناد کاغذی و تبدیل OCR به اسناد و متن دیجیتال قابل جستجو انجام می شود. خدمات تخصصی اسکن و تصویربرداری از پرونده ها، اسناد و مدارک در سازمان های مختلف با استفاده از اسکنرهای الران خودکار با سایز مختلف و ذخیره سازی و تحویل مستندات اسکن شده در بانک های اطلاعاتی و تلفیق با برنامه اختصاصی بانک و شرکت ها و تحویل برروی CD ، DVD و یا Hard انجام می شود.
مدیریت آرشیو الکترونیکی – تبدیل الکترونیک | مدیریت آرشیو الکترونیکی, یکپارچه سازی, اتوماسیون اداری, دورکاری مهم است و ضرورت حفظ و نگهداری فیزیکی و الکترونیکی این اسناد موجب به وجود آمدن تبدیل دیجیتال می شود و پس‌ازآنکه یک ساختار و یا پرونده در سیستم آرشیو طراحی شد، برای ورود داده سندها و فرم نمایش تنها برای دیدن اسناد است بدون آنکه بتوان آنها را تغییر داد.

اسکن اسناد

اسکن نقشه, اسکن کتاب, اسکن طولی, ایجاد آرشیو دیجیتال, بایگانی الکترونیکی, ارائه خدمات اسکن پرونده های پزشکی ، مالی ، حقوقی و تحصیلی و تبدیل OCR برای تبدیل به متن قابل ویرایش و جستجو انجام می شود. خدمات اسکن حرفه ای اسکن اسناد و مدارک پرسنلی. اسکن اسناد و مدارک پزشکی. اسکن اسناد و مدارک حقوقی. اسکن اسناد و مدارک مالی. اسکن اسناد و مدارک آموزشی. اسکن اسناد و مدارک پژوهشی.
اسکن اسناد و مدارک -خدمات اسکن اسناد – اسکن اسناد و مدارک با رعایت اصول و کیفیت عالی. اسکن اسناد اداری، مالی، پزشکی و سایر مدارک با دستگاه های مجهز و پرسنل مجرب و تبدیل محتوای فیزیکی به محتوای دیجیتال قابل ویرایش و جستجو انجام می شود. خدمات اسکن اسناد شامل ایجاد اسناد دیجیتال و کامپیوتری برای دسترس پذیری بهتر، جستجو و بهره وری بالاتر است.

خدمات اسکن مورد نیاز در هر شرکت و سازمانی

معمولا” شامل اسکن اسناد و پرونده پرسنلی و اسکن مدارک و پرونده های مختلف فیزیکی است و اسکنر های پیشرفته مدارک (Document Scanner) آماده ارایه خدمات اسکن به شما می باشد.
خدمات اسکن، خدمات اسکن کتاب، اسکن اسناد، قیمت اسکن مدارک، خدمات اسکن سه بعدی، اسکن پرونده های اداری، اسکن و تبدیل مدارک فیزیکی به دیجیتال، تبدیل پرونده فیزیکی به پرونده دیجیتال، تبدیل مدارک و کتاب های کاغذی به متن کامپیوتری قابل جستجو ویرایش از واژه های کلیدی مهم است که پوشش داده می شود.