چاپ چهار رنگ چیست؟

چاپ چهار رنگ چیست؟ چاپ چیست؟ نشر چیست؟ فرآیند چاپ و نشر کتاب چگونه است؟ چاپ ایبوک با چاپ فیزیکی چه تفاوتی دارد؟ تفاوت چاپ افست با چاپ دیجیتال در چیست؟ چگونه کتاب بنویسیم و منتشر کنیم؟ ترجمه کتاب چگونه منتشر می شود؟ اینها نمونه سئوالاتی است که در وبلاگ انتشارات ترجمک پاسخ داده می شود. در این مقاله به این سئوال پاسخ می دهیم: چاپ چهار رنگ چیست و چگونه انجام می شود؟

تعریف و فرآیند چاپ چهار رنگ کتاب

این مقاله در مورد اتفاقات قبل از تماس جوهر چاپ با کاغذ صحبت می کند. در این پروسه تصویر مستقیما بر روی ماده بستر پرینت مثل کاغذ یا پارچه و در یک گام منفرد منتقل نمی شود بلکه بجای آن چند مرحله متوالی طی می شود تا چاپ رنگی آماده شود. پروسه چاپ توسط پرینت ۴ رنگ امکانپذیر شده است. در ادامه تعریف پرینت چهار رنگ و پرینت مولتی کالر و رنگ لکه ای آمده است.

تعریف چاپ چهار رنگ کتاب 

چاپ کتاب پزشکیچاپخانه هایی که کارهای چاپی تیراژ بالا را انجام می دهند، اغلب از چاپ افست استفاده می کنند. زیرا چاپ دیجیتال برای تولید چاپ های کم تعداد مناسب تر است. چاپ چهار رنگ تکنیکی است که در تمام فرآیندهای چاپ مدرن برای بازتولید رنگ استفاده می شود.

اساس کار چاپ چهار رنگ از چهار رنگ فیروزه ای، سرخابی، زرد و کلید (سیاه) (به اختصار CMYK گفته می شود که از سرنام هر یک از ۴-رنگ تشکیل شده است) تشکیل شده است. از لحاظ نظری، ما می توانیم تمام رنگ ها را از مخلوط سه رنگ اصلی فیروزه ای، سرخابی و زرد بدست آوریم. بنابراین زرد و سرخابی رنگ قرمز را ایجاد می کنند. در حالی که فیروزه ای، سرخابی و زرد رنگ سیاه را ایجاد می کنند. با این حال، رنگدانه های رنگ کافی نیستند، به همین دلیل است که فقط می توان یک فضای محدود رنگ را نشان داد.

علاوه بر این، چاپ بیش از حد فیروزه ای، سرخابی و زرد باعث ایجاد رنگ سیاه تیره نمی شود، بلکه یک رنگ قهوه ای تیره دارد. به همین دلیل، jet-black به عنوان چهارمین رنگ اصلی اضافه شده است. برای اینکه بتوانیم سایه های مختلف رنگ را چاپ کنیم، از rasterization متفاوت استفاده می شود. بدین معنی که مقادیر تون زیادی از طریق نقاط رستر در اندازه های مختلف نشان داده می شوند.

روند چاپ چهار رنگ کتاب در چاپ افست

برای چاپ یک تصویر از طریق فرآیند آفست، ابتدا باید با کمک نرم افزار کامپیوتری مخصوص چهار رنگ اصلی (کانال های رنگی) بطور متمایز از هم جدا شود و مدل کسر رنگ آن تشکیل شود.

در پیش چاپ، هر رنگ بصورت جداگانه رستریزه می شود و بر روی پلیت جداگانه ای قرار می گیرد. بنابراین فقط بخشهای فیروزه ای، سرخابی، زرد و کلید (سیاه) تصویر در هر صفحه دیده می شود. تا چند سال پیش این نوردهی غالباً به صورت غیرمستقیم و از طریق فرآیند متداول “کامپیوتر به فیلم” (CTF) انجام می شد.

هرچند این روش با روش با کیفیت تر همراه با صرفه جویی در وقت بنام تکنیک کامپیوتر به پلیت CTP جایگزین شده است. بدین معنی که انتقال تصویر از رایانه به پلیت مستقیما صورت می گیرد. دیگر فیلم تهیه نمی شود، بلکه تصویر مستقیما روی پلیت چاپ انجام می شود. در آینده این روش ممکن است با فرآیند کامیپوتر به چاپ “Computer to Press” (مستقیما از کامپیوتر بر روی کاغذ یا هر ماده دیگر) جایگزین شود.

چاپ تخت

برای فرآیند چاپ تخت که به چاپ افست معروف است، صفحات چاپی در معرض چاپ در واحد چاپ مربوطه دستگاه قرار می گیرند. فرآیند افست از رفتار دافعه و جاذبه مواد مختلف با هم استفاده می کند. بدین معنی که در صفحه چاپ بخش های جذب کننده و بخش های دفع کننده جوهر چاپ وجود دارد.

مناطق جذب کننده جوهر (لیپوفیلیک یا چربی دوست و دفع کننده آب) از مناطق بدون تصویر (آب دوست، به معنی جذاب آب) متمایز می شوند ، که با حداقل مرطوب شدن با آب، ضد جوهر هستند. بنابراین جوهر چاپ فقط از مناطق جذب کننده جوهر روی پتو لاستیکی منتقل می شود و از آنجا به روی جسم (کاغذ) که قرار است چاپ شود پرس می شود. بستر چاپ را یکی پس از دیگری با رنگهای فیروزه ای ، سرخابی ، زرد و کلید (مشکی) چاپ و لایه بندی می کنیم تا تصویر چاپی کامل ایجاد شود.

چاپ چند رنگ

رنگی که در طی مراحل چاپ از CMYK ایجاد می شود، به عنوان رنگ فرآیند شناخته می شود. رنگ لکه نیز وجود دارد. این رنگ های نقطه ای توسط یک عدد یا نشانه ای مشابه تعریف می شوند.ترجمه و چاپ کتاب هوش مصنوعی

اگر سایه ای از رنگ باید ۱۰۰٪ قابل تکرار باشد، رنگ های خاصی مانند HKS یا pantone مورد نیاز است، به طوری که اجزایی چون هویت شرکتی (CI)، آرم شرکت، شعار یا عناصر طراحی مشابه در هر زمان، در سراسر چاپ یکسان به نظر برسد و توسط عوام و توسط ناظر پروژه قابل تشخیص باشد. این امر برای شرکتها بسیار مهم است تا بتوانند خود را در بازار بالا بکشند و مشتریان منظمی را به خود جلب کنند. به عنوان مثال، سایه رنگ یک تولید کننده شکلات را اغلب می توان هنگام خرید از دور تشخیص داد.

برای اینکه همیشه بتوانید رنگ خاصی را تنظیم کنید، به یک رنگ ثابت خاص نیاز دارید. بسیاری از شرکتها با اندازه بازار خاص، راهنمای رنگ خود را با رنگهای شرکتی که خود برای تأیید چاپ ایجاد کرده اند، ارائه می دهند. ایجاد این نوع رنگ از طریق مخلوط CMYK با سایر رنگهای کروماتیک امکان پذیر است، اما اغلب به نتیجه مطلوب منجر نمی شود، زیرا هر بار نتیجه به مقدار خیلی کمی تغییر می کند. بنابراین چاپ رنگ لکه ای از طریق چاپ چند رنگ انجام می شود. برخلاف چاپ چهار رنگ در این حالت ۵ کانال یا بیشتر رنگ بسته به تعداد رنگ های خاص تهیه می شود.

بسته به اینکه کتاب، اسناد تجاری، کارت های بازرگانی یا بروشورهای یک رویداد یکبار مصرف یا کارت های تبریک خصوصی برای چاپ به یک چاپگر ارسال شده باشد، باید از قبل تصمیم بگیرید که کدام عناصر چیدمان تولید شوند و در چه رنگ هایی.

توجه: مطلب زیر ماشینی بوده و با هدف سئو و بهینه سازی بازدید سایت درج شده است. نیازی به خواندن آن نیست

چاپ چهار رنگ کتاب؟ انواع چاپ کتاب: رایج‌ترین روش‌های چاپ دیجیتال شامل پرینتر جوهر افشان یا لیزری است که رنگ‌دانه یا تونر را بر روی انواع مختلفی از بسترهای مختلف شامل کاغذ، کاغذ عکس، بوم و سایر مواد اعمال می شود. انواع چاپ کتاب و تعرفه های آماده سازی: کتاب پس از صدور مجوز چاپ وارد مراحل چاپ می شود. روش های مختلفی برای چاپ کتاب وجود دارد که شما می توانید هر یک از آن ها را برای چاپ کتاب خود انتخاب نمایید.

هزینه و مراحل چاپ کتاب متغیر است. انواع قرارداد چاپ کتاب‎ و فرایند چاپ کتاب پس از اخذ مجوزهای مورد نیاز ۲۰ الی ۳۰ روز زمان می برد. انواع قرارداد یک موسسه چاپ کتاب می تواند حق تالیف یا حق ترجمه و یا قرارداد مقطوع باشد. انواع چاپ کتاب برای چاپ کتاب فنی مهندسی و یا تبدیل پایان نامه به کتاب و انتشار کتاب های پزشکی موجود است. می توانید انواع چاپ کتاب و بخصوص چاپ اُفست (این نوع چاپ کعمولا برای چاپ کتاب در تیراژ بالا به کار میرود) را انتخاب کنید.

مقالات انواع قرارداد چاپ چهار رنگ کتاب‎

چاپ چهار رنگ کتاب: قطع چاپ کتاب، چاپ کتاب در انتشارات ترجمک، قرارداد چاپ کتاب با همکاری ادیتور و یا همکاری ناشر را بخوانید. در صورت خرید اثر مبلغ پرداختی با توجه به موضوع و کیفیت محتوای کتاب بین ۳۰ تا ۲۰۰ میلیون ریال است و مدت زمان واگذاری حق چاپ کتاب و نشر کتاب به انتشارات سه دوره است.

انواع چاپ کتاب و خدمات سفارش چاپ کتاب با توجه به قطع کتاب متغیر است. انواع چاپ کتاب : با توجه به نوع کتاب برای چاپ محتوای کتاب معمولاً از کاغذهای ۷۰ گرمی تحریر، ۸۰ گرمی تحریر، گلاسه و یا کاهی و جلد را از نوع شومیز (مقوای ۲۵۰ یا ۳۰۰ گرمی) انتخاب می کنند. انواع قرارداد چاپ کتاب, انواع قرارداد با ناشر, انواع قرارداد تالیف یا ترجمه کتاب موجود است.چاپ کتاب فنی و مهندسی

انواع قرارداد چاپ کتاب برای چاپ کتاب و انواع تکنولوژی های چاپ کتاب, انواع قرارداد با ناشر, انواع حق تالیف و کپی رایت برای چاپ کردن کتاب با استفاده از چاپ افست یا دیجیتال موجود است. چاپخانه مؤسسه، مجتمع یا کارگاهی است که از عهده انجام کارهای چاپی بر روی کاغذ و سایر اشیاء از طریق انواع چاپ برآید و به تعبیری دیگر، محلی است که چاپ کتاب و بسته بندی کتاب ها در آن انجام می شود. انواع کاغذ در چاپ کتاب استفاده می شود.

انواع کاغذ در چاپ کتاب: در این مطلب به ذکر سه نوع اصلی انواع کاغذ برای چاپ کتاب می پردازیم و ویژگی های منحصر به فرد آنها را مطرح می کنیم. با توجه به انواع چاپ کتاب و انواع جلد کتاب و انواع قطع کتاب می توان از چاپ دیجیتال کتاب در تیراژ دلخواه با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت استفاده کرد.

چاپ چهار رنگ کتاب در تیراژ دلخواه

چاپ بر حسب تقاضا با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، از چاپ دیجیتال در بازار، چاپ به وسیله دستگاه های تونری و لیزری حرفه ای روی انواع کاغذ و هرآنچه در مورد چاپ کتاب باید بدانید. چاپ دیجیتال کتاب در انتشارات ترجمک.

در این مقاله قصد داریم تا به طور مختصر و مفید در مورد چاپ کتاب از قبیل دلایل چاپ کتاب، مراحل و روش های چاپ کتاب، انواع سایز کتاب، قراردادها و حق کپی و غیره صحبت کنیم. چاپ کتاب، هزینه و مراحل چاپ کتاب و چاپ کتاب از پایان نامه و امکانات و توانایی های مرکز در بخش چاپ کتاب. این مرکز علاوه بر تجهیزات چاپ و صحافی افست و توانایی چاپ و ارائه انواع کتب در سایزها و تیراژ متنوع در کمترین زمان و مقرون به صرفه انجام می شود.

انواع کتاب در فرآیند چاپ کتاب: انواع کتاب در فرآیند چاپ کتاب – انواع مختلفی از کتابها وجود دارند که بر حسب ماهیت محتوای آن، نوع خاصی از کتاب برای چاپ انتخاب می‌شود. انواع چاپ کتاب به لحاظ اندازه و انواع قرارداد چاپ متفاوت است.

شما در این مقاله با انواع قرارداد چاپ کتاب، روشهای چاپ کتاب، مراحل اخذ مجوز چاپ کتاب، هزینه چاپ کتاب، مراحل چاپ کتاب یا تبدیل پایان نامه به کتاب آشنا خواهید شد. انواع ماشین آلات چاپ افست شامل دستگاه های چاپ رول وب برای تولید کتاب های پرتیراژ، مجلات و بالاخص روزنامه ها کاربرد دارند. علاوه بر این، ماشین های افست ورقی به شما اجازه ی چاپ بر حسب تقاضا را می دهد.

انواع چاپ کتاب

توصیه میکنم اگر هدفتان رزمه است از چاپ دیجیتال استفاده کنید. چاپ افست : این نوع چاپ که معمولا برای چاپ کتاب در تیرازبالا به کار میرود. بهترین گزینه برای تقویت رزومه نیست. زیرا به تیراژ بالا نیاز نیست. انواع قرارداد چاپ شامل قرارداد حق تالیف کتاب، در این نوع قراداد، سرمایه گذار با مولف یا مترجم اثر به توافق می رسد که در ازای دریافت مبلغی ( درصدی از قیمت پشت جلد حقوق مادی کار را به ناشر بسپارد.

نشر و ترجمه و چاپ کتاب در مرکز تخصصی چاپ و نشر انواع کتاب ترجمک از چاپ کتب درسی، شعر، داستان، رمان و اخذ مجوز فیپا با کیفیت بالا و انتشار کتاب به تعداد دلخواه تا چاپ کتاب دانشگاهی انجام میشود.

توجه: مطلب زیر ماشینی بوده و با هدف سئو و بهینه سازی بازدید سایت درج شده است. نیازی به خواندن آن نیست

ناشر کیست؟ ناشر برتر چیست؟ ناشر کتاب کیست؟ یک موسسه انتشاراتی شامل بخش های مختلفی می باشد که هر کدام وظایفی خاص برعهده دارند. اما چقدر با نشر و کار ناشر آشنا هستید؟ می دانید ناشر کیست ؟ کار ناشر چیست؟

ناشر فرد، گروه یا نهادی است که با مجموعه‌ای از امکانات و اقدامات فنی و تخصصی نسبت به چاپ و توزیع اثر چاپی اقدام می کند.در پاسخ ناشر کیست به تعریف ناشر “ناشر به فرد یا دستگاهی گفته می‌شود که وظیفه اصلی او یا بهتر است بگوییم اصلی‌ترین وظیفه او نشر کتاب است می پردازیم که ناشر مؤلف یا مترجم و ناشر مؤلف یا ناشراست.

مؤلف عنوان رسمی مربوط به ناشری است که مجوز نشر بنگاهی یا سازمانی نداشته باشد و شخص حقیقی باشد. معمولاً کتاب‌هایی که افراد عادی یا معروف چاپ می کنند.ناشر شخص یا نهادی که پخش ادبیات، موسیقی یا اطلاعات را بر عهده دارد. در بعضی از موارد، ممکن است پدیدآورندگان، خودشان ناشرِ اثر خود باشند؛ ناشر کیست و چکار میکند؟

ناشر کیست و چکاری انجام می دهد؟

ناشر کتاب های کودکانناشر فرد، گروه یا نهادی است که با مجموعه‌ای از امکانات و اقدامات فنی و تخصصی نسبت به چاپ و توزیع اثر چاپی اقدام می‌نماید. کار ناشر در معرفی شغل مدیر انتشارات (ناشر) ناشر کیست ؟ کار ناشر چیست یا ناشر کیست ؟ کار ناشر چیست؟ ناشر فرد، گروه یا نهادی است که با مجموعه‌ای از امکانات و اقدامات فنی و تخصصی نسبت به چاپ و توزیع اثر چاپی اقدام می کند.

ناشر کیست: کتاب آشنایی با چاپ و نشر به بررسی مواردی از جمله اهمیت انتشارات برای سازمان‌ها، فرایندهای نشر، آشنایی با لیتوگرافی و نشر دیجیتال و نشر آفست پرداخته و توضیح می دهد که نشر چیست؟ ناشر کیست؟

آنچه باید در مورد نشر و ناشر بدانیم! این است که برای چاپ یک کتاب باید مراحل زیر را که بطور خلاصه توضیح داده شده است طی کرد: مشاوره با یک ناشر انجام مراحل حقوقی شامل: اختصاص کد بین المللی (شابک)، دریافت فیپا و آماده سازی برای چاپ مثل ویراستاری و حروفچینی کتاب است.

گوگل ناشر کیست؟

اگر عبارت ناشر کیست؟ را سرچ کنیم عبارات کلیدی زیر را گوگل پیشنهاد می کند:ناشر کتاب پرستاری

 • مولف کتاب کیست
 • ناشر بورس و معتبر کیست
 • ناشر کتاب چکار می کند؟
 • نحوه کار انتشارات چگونه است؟
 • چاپ و نشر چیست؟
 • انتشارات چیست؟
 • وظایف ناشر چیست؟
 • وظایف مدیر انتشارات در چاپ کتاب چیست؟

برای آشنایی با شغل ناشر باید بدانیم که یک موسسه انتشاراتی شامل بخش های مختلفی می باشد که هر کدام وظایفی خاص برعهده دارند. وظایف و مسئولیت های ناشر شامل وظایف شغلی و وظایف برای ویرایشگر، ادیتور، دبیر تحریریه و آماده سازی، بازنویسی و ویرایش کپی به منظور بهبود خوانایی، و یا نظارت بر دیگران که این کار می کنند است.

وظایف ناشر کتاب

شامل آشنایی با چاپ و نشر و بررسی مواردی از جمله اهمیت انتشارات برای سازمان‌ها، فرایندهای نشر، آشنایی با لیتوگرافی و نشر دیجیتال است و مدیر انتشارات (ناشر) است. در معرفی شغل مدیر انتشارات (ناشر)، شرح وظایف مدیر انتشارات (ناشر)، تحصیلات، مهارت ها و تخصص های لازم، وضعیت استخدام مدیر انتشارات (ناشر)، بازارکار مدیر تحریریه و سردبیر و دبیر مشارکت نیز وجود دارد.ناشر کتاب پزشکی

وظایف و اهداف اداره انتشارات دولتی شامل معرفی اداره کتب و انتشارات دانشگاهی است و مراحل و وظایف اصلی در نشر کتاب شامل اگر ناشر سفارش دهنده کتاب باشد یا اندیشه تالیف و ترجمه کتاب را به پدید آورنده داده و پس از عقد قرار داد اگر پدیدآورنده به تعهدات خود عمل کرده باشد وظایف ناشر آغاز می شود.

شما چقدر با نشر و کار ناشر آشنا هستید؟ وظایف مدیر انتشارات (ناشر). ارتباط با نویسندگان و مترجمان برای انتخاب و گرفتن سفارش تولید. بررسی و نیازسنجی وضعیت فرهنگی و تمایلات بازار و تعیین شرح وظایف اداره انتشارات براری آماده کردن ماکت نهایی کتاب، تهیه شناسنامه کتاب (کتابخانه ملی، مرکزی)، مجوز نشر و تنظیم صفحه حقوقی و پیشگفتار است.

ناشر کیست:

یک موسسه انتشاراتی شامل بخش های مختلفی می باشد که هر کدام وظایفی خاص برعهده دارند. شرکت انتشاراتی دارای یک مسئول است که ناشر یا سردبیر نامیده می شود. اما انتشارات چیست؟ ناشر؛ فرد، گروه یا نهادی است که وظیفه اصلی آن نشر بوده و با ادیتور، حروفچین، طراح جلد، بازبین، صفحه آرا و غیره در ارتباط است.

برای آشنایی با وظایف ناشر می توانید در مرورگر سرچ کرده و عبارات کلیدی زیر را جستجو کنید:ناشر کتاب های فنی و مهندسی

 • نحوه کار انتشارات چیست؟
 • کار در انتشارات چگونه است؟
 • ناشر کیست و چه وظایفی دارد؟
 • شرح وظایف مدیر انتشارات چیست؟
 • استخدام در انتشارات برای چه تخصصی هایی است؟
 • ناشر کتاب چه اقداماتی برای چاپ کتاب انجام می دهد؟
 • انواع انتشارات و ناشر چیست؟
 • در مورد نشر و ناشر چه باید بدانیم؟
 • نشر الکترونیک و انتشار کتاب آفست چه فرقی دارد؟
 • نحوه ی قرارداد با ناشر و انواع قرارداد چاپ چیست؟
 • ناشر کتاب کیست؟ قرارداد با ناشر برای چاپ کتاب چه شرایطی دارد؟
 • انتشارات برای چاپ کتاب چه اقداماتی انجام می دهد؟
 • ناشر کتاب یعنی چی و چکار می کند؟

راهنمای انتخاب ناشر مناسب برای چاپ کتاب:

کلیه مراحل لازم برای چاپ یک اثر شامل حروفچینی، صفحه آرایی، لیتوگرافی، چاپ، صحافی، پخش و فروش کتاب توسط ناشر یا زیر نظر او انجام می شود. انتشارات ترجمک آمادگی دارد کتاب شما را در کلیه مراحل آماده سازی و چاپ در دست گرفته و نسخه فیزیکی و دیجیتال و ایبوک به تعداد لازم به شما تحویل دهد.
کافی است فرم ثبت سفارش چاپ کتاب را تکمیل کرده و همراه با فایل مقدماتی کتاب ارسال نمایید. کوردیناتور یا یکی از ادیتورهای ترجمک با شما تماس گرفته و اقدامات لازم برای عقد قرارداد چاپ کتاب را به عمل خواهد آورد.

توجه: مطلب زیر ماشینی بوده و با هدف سئو و بهینه سازی بازدید سایت درج شده است. نیازی به خواندن آن نیست

چاپ کتاب چیست و چاپ کتاب چه مراحل و شرایطی دارد. مراحل و هزینه چاپ کتاب و مدت زمان چاپ کتاب بعد از آماده شدن فایل نهایی صفحه آرایی شده برای کتابهای علمی ۳۰ تا ۴۵ روز کاری و برای سایر کتابها (شعر-رمان و کتابهای حوزه علوم انسانی) ۳تا۶ ماه می باشد.
چاپ کتاب: هزینه و مراحل چاپ کتاب و چاپ کتاب از پایان نامه به صورت چاپ کتاب وهزینه چاپ کتاب و چاپ کتاب از پایان نامه و مراحل چاپ کتاب و امتیاز چاپ کتاب از پایان نامه و هزینه چاپ کتاب شعر و چاپ کتاب ارزان ارائه می شود.
واژه های کلیدی چاپ کتاب، چاپ کتاب رایگان، چاپ کتاب داستان، چاپ کتاب حقوقی، چاپ کتاب تک جلدی، چاپ کتاب pdf، هزینه چاپ کتاب 200 صفحه ای، مشاوره چاپ کتاب، مراکز چاپ کتاب، در انتشارات ترجمک انجام می شود.
چاپ کتاب: ترجمک مرکز نشر آثار و تالیفات شما است. انتشارات ترجمک: تخصصی ترین مرکز مشاوره و چاپ کتاب در ایران. چنانچه کتابی تالیف و یا ترجمه کرده اید می توانید با بهره گیری از مشاوران توانمند ترجمک چاپ کتاب خود را انجام دهید.
عمده خدمات بر چاپ کتاب‌های علمی و دانشگاهی متمرکز است. دانشجویان و اساتیدی که ترجمه، تألیف یا پایان نامه‌ای دارند می‌توانند از خدمات چاپ ترجمک استفاده کنند. مراحل چاپ شامل ویراستاری، حروفچینی، صفحه آرایی، ترجمه کتاب، گرفتن فیپا، گرفتن شابک و غیره است.

 • چگونه یک کتاب چاپ کنیم؟چگونه کتاب خود را منتشر کنیم؟
 • چاپ یک کتاب چه مراحل مختلفی دارد؟
 • چاپ کتاب فوری و ارزان و چاپ کتاب با تیراژ کم انجام می شود؟
 • مراحل چاپ کتاب چیست؟
 • اگر کتابی برای چاپ دارید باید چکار کنید؟
 • آیا پایان نامه‌ای دارید که می‌خواهید به یک کتاب آموزشی و پژوهشی تبدیل کنید؟
 • انجام کلیه امور چاپ و نشر کتاب به صورت آنلاین انجام می شود؟
 • چاپ کتاب و پیشنهاد چاپ کتاب انگلیسی در انتشارات ترجمک چگونه است؟

انواع چاپ کتاب

چاپ کتاب به دو شکل انجام می شود یا توسط ناشر چاپی و یا به واسطه انتشارات. پورتال جامع اداره کتاب مسئول سامانه صدور مجوز چاپ و نشر کتاب هم اکنون انتخاب شده است و خدمات پروانه نشر، خدمات مجوز قبل از چاپ، بعد از چاپ کتاب ارائه می دهد.
مراحل چاپ کتاب چیست؟ مراحل دریافت مجوز چاپ کتاب چیست؟ زمانی که کتاب تان برای چاپ آماده شد. یکسری مراحلی وجود دارد که باید برای گرفتن مجوز آنها را سپری کنید، تا اجازه چاپ و نشر کتاب خود را داشته باشید. انتشارات ترجمک مراحل چاپ کتاب را برای شما انجام می دهد.
هزینه و مراحل چاپ کتاب: انتشارات, چاپ کتاب، مراحل چاپ کتاب، شرایط چاپ کتاب، هزینه چاپ کتاب، چاپ آثار شما, ناشر, چاپ کتاب در تیراژ پایین (چاپ دیجیتال), چاپ ارزان كتاب, چاپ فوري كتاب همگی سرویس های ترجمک هستند.
نحوه چاپ کتاب: آیا می دانید انتشارات جهت چاپ كتاب باید چکار کند؟ نحوه چاپ کتاب در کمتر از 30 روز با گارانتی و ارزانترین هزینه انجام کلیه مراحل بصورت آنلاین و یا حضوری مشاوره رایگان نحوه چاپ کتاب.
چگونه کتاب چاپ کنیم؟ هزینه چاپ کتاب و تمام مراحل صدور مجوز و غیره را نویسنده بر عهده می گیرد و ناشر تمام این مراحل را انجام داده و کتابهای چاپ شده را تحویل نویسنده می دهد و سئوالات زیر پاسخ داده می شود:

 • مراحل چاپ کتاب چیست؟چگونه کتاب خود را منتشر کنیم؟
 • مراحل چاپ کتاب ترجمه شده چگونه است؟
 • مراحل چاپ کتاب الکترونیکی و حفظ حق تالیف چگونه است؟
 • مراحل چاپ کتاب کودک با بزرگسال فرق دارد؟
 • مراحل چاپ کتاب شعر با چاپ کتاب دانشگاهی مشابه است؟
 • مراحل نوشتن کتاب تا چاپ و ترجمه کتاب تا انتشار کتاب چقدر طول می کشد؟
 • جدول هزینه های چاپ کتاب و صفر تا صد چاپ کتاب در قرارداد می آید؟
 • مجوز چاپ کتاب را چه کسی می گیرد؟
 • هزینه چاپ کتاب 200 صفحه ای چقدر است؟
 • چاپ یک کتاب 200 صفحه ای چقدر طول می کشد؟
 • چاپ فوری و یک هفته ای یک کتاب 200 صفحه ای امکانپذیر است؟
 • ترجمه و چاپ کتاب برای تقویت رزومه در کمتر از 10 روز انجام می شود؟

هزینه چاپ کتاب، انتشارات جهت چاپ كتاب و ترجمه و هزینه چاپ کتاب را برای شما تنطیم می کنیم و به شما می گوییم چطور با بودجه کم کتاب چاپ کنید مثلا 200 صفحه کتاب, 3600000 تومان, 4100000 تومان. هزینه چاپ کتاب و فروش کتاب، چاپ کتاب در انتشارات.
هزینه چاپ کتاب 200 صفحه ای و چاپ کتاب و عوامل موثر بر آن: عوامل مهمی در چاپ کتاب تاثیرگذار هستند. یکی از این عوامل تعداد صفحات کتاب است که تاثیر مستقیمی روی هزینه چاپ دارد. با شرایط یکسان، هرچه تعداد صفحات بیشتر باشد هزینه بیشتر است.
نحوه محاسبه هزینه چاپ کتاب ۱۳۰ صفحه ای در تیراژ ۱۰ جلد تحویلی به شما (درج در شناسنامه خود کتاب ۱۰۰۰ جلد) در قطع استاندارد وزیری با هزینه نهایی حدود ۷۰۰ الی ۷۵۰ هزار تومان قابل چاپ است. هزینه چاپ کتاب ترجمک اقتصادی است و تخفیف دارد.
اگر کتابی ترجمه کرده اید، کتابی تالیف کرده اید، مشغول ترجمه و گردآوری یک کتاب دانشگاهی هستید، از همین حالا اقدام کنید و از خدمات انتشارات ترجمک شامل ترجمه کتاب، ویراستاری، قالب بندی، حروفچینی، نمونه خوانی، ترجمه معکوس، کنترل کیفی و تضمین کیفیت تا چاپ کتاب بهره بگیرید.
کافی است فرم ثبت سفارش را تکمیل کرده و همراه با فایل ترجمه کتاب یا فایل نگارش کتاب برای ما ارسال کنید. به مدت کوتاهی کوردیناتور سایت با شما تماس گرفته و اقدامات لازم برای چاپ کتاب شما را هماهنگ خواهد کرد.